Piaty svedok přehled

Piaty svedok https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518909/bmid_piaty-svedok-64ad1eaa09d5e.jpg 4 200 200

Mickey Haller má novú klientku, ktorá rozbieha kampaň proti hyenám z bankových a hypotekárnych spoločností. Poskytli pôžičky aj ľuďom, čo ich neboli schopní splácať, a teraz ťažia z ich nešťastia. Keď neskôr objavia mŕtvolu jedného vysokopostaveného predstaviteľa istej finančnej inštitúcie, aktivistka putuje do väzby a Mickey má nepríjemnú úlohu: dokázať jej nevinu. Do celého prípadu sa však začína nepekne miešať skutočná mafia.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

The Fifth Witness , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Piaty svedok. Přihlašte se a napište ho.

orinka3
01.05.2024 5 z 5

Víc než 5 hvězdiček dát bohužel nemůžu. Je to další vybroušený diamant z Connellyho tvorby. Zločin na začátku a pak už jen lítý souboj mezi obžalobou a obhajobou. Síly jsou vyrovnané, geniální právnické mozky objevují další a další finty, jak se dostat soupeři na kobylku. Velmi nesympatická obžalovaná vyšetřování komplikuje, ke cti Mickeymu se musí přiznat, že její počínání trpělivě snáší. A nakonec, když by se mělo oslavovat, je všecko jinak. Stačila maličkost, která ukázala, jak to doopravdy bylo.

JSmerda
28.12.2023 5 z 5

Doporučuji si knížku rozečíst, když budete mít před sebou několik volných dnů. Nedokázal jsem se od knížky odtrhnout a udolal ji za dva dny.
Strhující příběh, výborně vykreslené postavy, postupné budování napětí - naprostá spokojenost.

hanap
07.10.2023 5 z 5

Velmi obratný obhájce Mickey Heller a jeho tým

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Piaty svedok v seznamech

v dalších seznamech3x