Úsvit přehled

Úsvit
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297487/bmid_usvit-ILF-297487.jpg 4 82 82

Městečko Eclipse Bay série

< 2. díl >

Druhý díl dramatické trilogie nás opět zavede do malebného městečka Eclipse Bay, které je plné nenávisti tak divoké a zuřivé jako drsné oregonské pobřeží... Mezi Madisonovými a Harteovými nebylo nikdy nic jednoduché. Nepřátelství, jež rozdělilo jejich rodiny, stále bublá pod povrchem. Jen pár měsíců po svatbě jejich sourozenců si jdou Lilian Harteová a Gabe Madison znovu po krku. Úspěšný manažer Gabe trvá na tom, že se stane klientem Lilianiny seznamovací agentury. A po pěti katastrofálních schůzkách je Lilian s rozumem v koncích. Kdyby se už předtím nerozhodla, že podnik zavře a vrátí se domů do Eclipse Bay, Gabe by byl poslední kapka. Když však Gabe začne žádat, aby splnila svou část smlouvy, rozhoří se mezi nimi nelítostný plamen. Eclipse Bay se znovu stane svědkem boje mezi neoblomným Madisonem a neodolatelnou Harteovou...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet
Originální název:

Dawn in Eclipse Bay , 2001


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Úsvit. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (25)

TerezaMondeková
05.10.2022 3 z 5

Hezké pokračování. Kdysi jsem četla první díl a teď jsem se rozhodla dočíst zbývající díly. Je pravda, že to rozhodně není nejlepší kniha od autorky, ale není to špatné. Líbí se mi, že se v knize opět vyskytuje prostředí maloměsta, které má svá tajemství a záhady. Ani tentokrát nechybělo zpestření příběhu, což byl spor mezi Harteovými a Madisonovými. A dost jsem se zasmála u konspirace zamrzlých mimozemšťanů. Líbil se mi vývoj vztahu mezi hlavními hrdiny, to jiskření, hádání, provokování, ale vzájemné sbližování, budování důvěry. Zápletka byla trochu slabší, což mě mrzí, ale nějaké překvapení a napětí tam bylo. Jsem i ráda, že jsme se opět setkali s ostatními členy rodiny. Uvidíme, co bude v posledním díle.

Kudík
20.01.2022 4 z 5

Druhý díl z Eclipse Bay o starších sourozencích je podobný prvnímu, jen už to mají o dost jednodušší, protože nevraživost Madisonových a Harteových je skoro nulová. Současně Gabe Madison není úplně typický Madison, stejně jako Lilianin není standardní Harteová. Pobavila mě spolupráce mezi Mitchellem a Sullivanem. Detektivní zápletka mi přišla trošku slabší než v předchozí části, ale nadále je to příjemné čtivo. Konspirace ohledně zmrzlých mimozemšťanů neměla chybu. :)


pip11
19.10.2021 4 z 5

Gabe dohání Lilian k šílenství skrz smlouvu s její agenturou. Poté, co Lilian odjede do Eclipse Bay, zjistí že on udělal totéž… Pěkný příběh, líbilo se mi, že chce Lilian jít za svým snem a začít malovat.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Úsvit v seznamech

v Přečtených117x
ve Čtenářské výzvě15x
v Doporučených4x
v Knihotéce129x
v Chystám se číst26x
v Chci si koupit6x
v dalších seznamech1x

Autorovy další knížky

Jayne Ann Krentz
americká, 1948
2004  83%Galantní pomsta
2008  87%Zkrocený netvor
2007  83%Nebezpečná láska
2011  80%Až na dno
2004  80%Placená společnice