Mein Kampf přehled

Mein Kampf
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/253288/bmid_mein-kampf-TM0-253288.jpg 2 407 407

Kniha je smutným odkazom jednej pomýlenej doby, veľkú výpovednú hodnotu dáva tomuto prekladu práve neskrátené vydanie preložené Dr. Ing. Mgr. Romanom Vyskočilom a jeho predhovor, ktorý poukazuje na nezrovnalosti v knihe i na protirečenia, do ktorých sa Hitler počas písania Mein Kampfu dostal...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mein Kampf. Přihlašte se a napište ho.

Evkae36
06.07.2024 2 z 5

Další dílek do skládačky jak to vlastně všechno začalo..
Některé pasáže byly opravdu nudné a stále dokola se opakující A bylo u nich těžké udržet pozornost.
A dost mě rušily chyby a překlepy v překladu.

Akademik93
04.07.2024 1 z 5

Nein nein nein!! Strejda Adolf měl radši zůstat u toho malování pohlednic a obrazů. Jedna hvězda za neúspěšný Mnichovský puč.

heavy66
20.04.2024

Ke knize a autorovi se hodí citát - „Následujte ty, kteří hledají pravdu a utíkejte před těmi, kteří ji našli!“

Zastávám názor, že knihy nebo jejich autoři by se zakazovat neměli! Když se dnes podívám na seznam výběrové maturitní četby – Orwell, Pasternak, Solženicyn, Kundera, Škvorecký…, mě by v roce 1984 od maturity vyhodili, kdybych přiznal, že jsem je četl.
Takže přiznávám, že jsem prolistoval Mein Kampf, ale nebavilo mě to, nechápu, čím Němce zaujal? Asi že ho tenkrát poslouchali v audio verzi. Do maturitní četby rozhodně nepatří! (Zajímavý komentář JulianaH.)

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Mein Kampf v seznamech

v Právě čtených40x