Láska na hraně přehled

Láska na hraně
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524866/bmid_laska-na-hrane-65330238092bd.jpg 4 302 302

Tiernan de Haasové je všechno jedno. Jako jediné dítě slavných rodičů vyrůstá sice v bohatství, ale zato bez lásky. Když rodiče náhle zemřou, ví, že by měla být zdrcená. Ale změnilo se vlastně vůbec něco? Vždycky přece byla osamělá. Protože Tiernan bude plnoletá až za dva měsíce, stává se jejím poručníkem otcův nevlastní bratr Jake Van der Berg. Tiernan se za ním a jeho syny Noahem a Kalebem musí odstěhovat do odlehlých coloradských hor. Všichni tři ji nakonec vezmou pod svá křídla a ona mezi nimi pomalu najde své místo. Také si však uvědomí, že hranice se stírají a pravidla se snadno porušují, když se nikdo nedívá. Jeden z nich ji má. Druhý ji chce. Ale on On si ji nechá.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Credence , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska na hraně. Přihlašte se a napište ho.

keiko33
včera 5 z 5

Išla som do tejto knihy s tým, že to bude "škandál". Autorka už celkom dobre zvládla trojuholník, keď otec prebral frajerku synovi, takže som bola zvedavá na tento "štvorec". Nemá to nič spoločné s incestom, keďže tu nejde o pokrvnú rodinu. Keď sa na príbeh pozriete len z vrchu, tak si poviete, že to bolo zvrátene. A viete čo? Bolo. Ale treba sa na to pozrieť aj s psychologického pohľadu. Každý jeden článok tejto štvorky bol tak trochu "poškodený'. A na konci sa vlastne všetci navzájom uzdravili. Kiernan bola osamelá duša, ktorej chýbala láska, ktorá jej bola celý život rodičmi odopieraná. A preto ju hľadala, aj keď veľakrát nesprávnym spôsobom. Ale chybami sa učila a dospievala. Jake mal so ženami vo svojom živote zle skúsenosti, tak to s nimi vzdal. Žil len pre svojich synov a doprial si len jednorázovky. Noel bol zlatíčko, hoci mi tým dotieraním na Kiernan liezol na nervy. Bol stratený a ešte sa len snažil nájsť seba samého. A aj keď bol večne nadržaný, mala som z neho pocit, že bol len osamelý a v Kiernan hľadal kúsok matky, ktorá mu chýbala. No a Kaleb? Bol ako Jekyll a Hyde. Ale kvôli tomu, čo si v dectve prežil sa tomu vôbec nečudujem. Správal sa ku Kiernan hnusne, ale to bol jeho obranný mechanizmus. Len sa bál, že bude znovu opustený. Ak si knihu rozoberiete do hĺbky, tak je to poriadny psychologický nárez. Kiernan sa tam hore uzdravila, našla samu seba a zároveň uzdravila tých troch neandertálcov. V tejto knihe neriešim logickosť, lebo by u mňa kniha stratila na hodnotení. Ale riešim pocity, ktoré vo mne táto kniha vyvolala. A musím priznať, že to bolo množstvo pocitov, ale v konečnom výsledku sú to dobre pocity. Hlavne to konečne gesto. To som sa doslova rozplívala. Všetko do seba perfektne zapadlo. Ako kocky Lega. Za mňa 5*

Eliska107107
17.05.2024 4 z 5

Děvče bylo husté. Nebyla jsem ztotožněná s jejím přístupem, ale na druhou stranu když si člověk nevyzkouší, tak nepozná, co je pro něj dobré. Ona si vyzkoušela a když s tím potom všichni zúčatnění byli v pohodě, tak je vše v pořádku. Od knihy tohoto žánru očekávám vzrušení a toho bylo dost. Tak jsem spokojená a užila jsem si to.;-).

Lu
14.05.2024

(SPOILER) No tak...hodně lidí píše, že původní název je lepší, což je asi pravda, ale Láska na hraně... to celkem vystihuje tuhle knížku. Jak někteří píšou, asi už trochu za hranou, ale já mám ráda takové knihy. Chudák holka je tam sama se třemi sexy chlapy, tak co má dělat :D :D :D.

Upřímně už od začátku jsem čekala, kdy přijde na scénu Kaleb a tak nějak jsem tušila, že jemu budu fandit nebo jsem na něj prostě byla nejvíc zvědavá.

Bylo ale zvláštní, když potom začal mluvit, protože mi přišlo, že tím tak trochu ztratil to svoje kouzlo nebo to, co ho dělalo jiným/zajímavým. Celou dobu působil tak divoce, záhadně a na konci z něj bylo takové hodné štěňátko :D. Přála jsem jim ale hezký konec, mám ráda happyendy, takže jsem spoko.

Noah byl celkem roztomilý, ale věděla jsem, že s ním určitě neskončí. Spíš jsem si říkala, jestli nakonec nezůstane se "strýčkem", ale to už jsem asi měla z autorčiny jiné knihy Birthday girl (Troufalá vášeň).

No a to, že žili na takovém odlehlém místě...úplně jsem si to představila, musí to být pohlazení na duši. Žiju ve velkém městě a je to šílený shon. I když moje úzkostná povaha hned začala uvažovat nad tím, že kdyby se tam něco stalo, tak se člověk nikam nedostane. :D

Celkově jsem byla dost spokojená, erotické romány mám ráda a tohle mělo něco navíc. Takové to zakázané ovoce :D.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Desetkrát a dost, Příchuť zla a další knižní novinky (42. týden)

15.10.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Láska na hraně v seznamech

ve Čtenářské výzvě21x

Štítky knihy