Kronika Pickwickova klubu II přehled

Kronika Pickwickova klubu II https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176118/mid_kronika-pickwickova-klubu-kronika-p-9Vt-176118.jpg 4 31 31

Kronika Pickwickova klubu série

< 2. díl

Autor zde líčí poměry v konzervativní Anglii a kriticky se vyjadřuje proti některým institucím. Předními postavami jsou čtyři členové Pickwikova klubu, kteří spolu cestují po Anglii a poznávají život na venkově. Zpočátku spatřují ve venkově idylu, ale následně zjistí, že to není takové jak si mysleli, venkov sužuje hlad a bída, lidé zde žijí v chudobě. Navštíví hodně míst a zažíjí spoustu dobrodružství a komických příhod. Autor v románu vystihuje svůj kritický postoj k sirotčincům, k továrnám, kde pracují děti.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Odeon

The Posthumous Papers of the Pickwick Club , 1897

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kronika Pickwickova klubu II. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
09.08.2023 3 z 5

Druhý díl je dobrý ale zas ne jako první

lampernaqui
11.07.2023 3 z 5

Mám za sebou kompletní Pickwickův klub a tentokrát jsem dočítal spíše z povinnosti. Jak jsem psal u první části - autorův humor mě bohužel míjí. Kdyby měl román poloviční rozsah, bylo by to pro mě lepší - takhle i to přišlo v mnoha místech zbytečně natahované a takový pocit jsem i jiných Dickensových románů neměl. Na mém žebříčku je Kronika společně s Dvěma městy a Zlými časy někdy u konce.

Aribana
13.12.2021 2 z 5

Kdyby se mě někdo zeptal, o co v té knize šlo, respektive ve dvou knihách, jelikož jsou to dva díly, tak bych odpověděla, že o příběhy….ale jaké? Jako by mi ani jediný, krom toho uvěznění, nezůstaly v hlavě. Za mě snad mohu říct, že nejvíce se mi líbil hlas pana Německa, který tuto audioknihu namluvil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kronika Pickwickova klubu II v seznamech

v dalších seznamech2x