Kočka mezi holuby přehled

Kočka mezi holuby https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417848/mid_kocka-mezi-holuby-MHy-417848.jpg 4 562 562

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kočka mezi holuby. Přihlašte se a napište ho.

Čmeláček
08.05.2024 5 z 5

Zajímavá, napínavá a jako vždycky skvělá kniha nezklamala a snad ani zklamat nemohla, když ji napsala královna detektivek :). Přečetl jsem ji jedním dechem a vidím to na pět stars, i když kočka a ani ti holubi nikde! :)))

sgjoli
03.03.2024 4 z 5

Tenhle příběh jsem kdysi viděla zfilmovaný z Davidem Suchetem, ale vůbec jsem si nepamatovala, kdo je pachatel. A tak jsem si to moc ráda připomněla.
Prostředí elitní školy je vždycky nějakým způsobem lákavé, když se jedná o nějakou krimi zápletku. A tady se to potvrzuje. Ocitáme se v prostředí prestižní dívčí školy, ke dojde k několika vraždám a také k únosu. Příběh je napínavý, se spoustou otázek. Bavila mne i ta atmosféra toho prostředí, v němž se to odehrává.
Zajímavé je, že Poirot se tu objevuje až zhruba v polovině a přitom to tomu neubírá na napínavosti nebo nějaké kompaktnosti. Co se dalších postav týká, bavila mne ta rozmanitost jednotlivých charakterů. To pomohlo na určité plastičnosti celého děje a přišlo mi to prostě skvělé.
Kočka mezi holuby je rozhodně jedna z těch lepších detektivek od autorky, ke které se určitě někdy ráda vrátím.

Emik87
20.02.2024 4 z 5

Sice špionážní případy u Agathy nemusím, ale toto je skvělý případ. Má i nádech humoru a nevyhneme se ani velkému napětí.

Knižní novinky (32. týden)

02.08.2020

Kniha Kočka mezi holuby v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech4x