Třetí přístav přehled

Třetí přístav https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270361/mid_treti-pristav-f7O-270361.jpg 5 330 330

Kočár do neznáma série

Revoluční změny po roce 1789 obrátily život naruby nejen ve Francii. Sestry Stefanie a Hermína, které musely po Francouzské revoluci uprchnout ze země, se marně pokoušely najít azyl u příbuzných v Itálii. Jejich nelehká pouť Evropou končí na malém panství v Čechách, odkud pocházel jejich pradědeček. Ani tady však není situace idylická. Sestrám znesnadňuje život nejen neznalost jazyka, ale především zpřetrhané rodinné svazky a nevyřešené majetkové poměry. K tomu, aby našly nový domov, je třeba mnohem víc než pouhá dobrá vůle...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Třetí přístav. Přihlašte se a napište ho.

brunettlibrary
11.05.2024 3 z 5

Druhý díl mi svou rozmanitostí připomíná tureckou telenovelu. První díl jsem brala vážně, tento už mi přišel spíš vtipný. Ovšem musím říct, že mi to nevadilo. Někdy si musíme přečíst pro odpočinek mysli lehčí knihu a děj. Postavy jsou mi stále sympatické a tak se mám v plánu vrhnout na další a poslední díl. Uvidíme jak tohle celé skončí.

gabriela8704
09.05.2024 5 z 5

Opět pěkné čtení. Fajn oddechové i zajímavé čtení se spoustou zamyšlení o lidské povaze.

likaf
16.03.2024 5 z 5

Děj plný napětí a zvratů. Kniha se moc dobře čte, je velmi poutavá a jeden se od ní nemůže odtrhnout. Doporučuji a jdu na díl č.3.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Třetí přístav v seznamech

v Právě čtených4x