Jediné pravé lásky přehled

Jediné pravé lásky
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535204/bmid_jedine-prave-lasky-66041f69de0c7.jpg 4 605 605

Emma Blairová si vezme svou lásku ze střední školy Jesseho. Daleko od rodičů i jejich představ o budoucnosti svých dětí, si spolu vybudují svůj vysněný život. Život plný cestování a adrenalinu ale skončí nehodou vrtulníku nad Tichým oceánem, ve kterém sedí Jesse. Emmě se zhroutí život. Rozhodne se odstěhovat zpátky do rodného města a začne žít úplně jiný život. Takový, jaký vždycky chtěli její rodiče. Znovu se zamiluje do Sama, který je do ní zamilovaný ještě od dob střední školy a zasnoubí se s ním. Je znova šťastná, ale jen do té doby, než se najde Jesse. Je naživu a celé roky se za ní snažil vrátit. Spolu ovšem zjistí, že po letech už nejde začít znova tam, kde přestali. Koho si Emmino srdce nakonec vybere? Taylor Jenkins Reidová Americká spisovatelka a televizní scénáristka pořadu Action, Massachusetts. Její první román Forever Interrupted, se stal předlohou pro stejnojmenný film v hlavní roli s Dakotou Johnson. Další kniha After I Do, byla prestižním literárním časopisem Kirkus Reviews za něco, co si nelze nechat ujít. O jejich dílech se píše mimo jiné také v časopisech People, US Weekly a Cosmopolitan. Taylor Jenkins Reidová žije a píše v Los Angeles. Klára Issová Vystudovala Pražskou konzervatoř a nastoupila do angažmá v pražském Divadle pod Palmovkou. Ve filmech a seriálech hraje už od roku 1995. Získala i Českého lva za nejlepší ženský výkon ve vedlejší roli ve filmu Nejasná zpráva o konci světa. Na cenu Českého lva byla nominována i později. Kromě herectví má na kontě i desítky filmů, které dabovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Mladá fronta

One True Loves , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jediné pravé lásky. Přihlašte se a napište ho.

Balenka
08.05.2024 3 z 5

Kniha sa ľahko čítala, príbeh bol naozaj pútavý. Čo mne ale veľmi vadilo, bolo, že mnoho myšlienok a viet sa dokola opakovalo. Až som si na záver uvedomila, že príbeh tvoril tak 20% knihy a zvyšok bolo opakovanie tých istých myšlienok. Možno to nie je zlé a autorka to tak chcela, ale mňa to už na konci nudilo a rušilo.

Jana-Marie
04.05.2024 4 z 5

Hezký příběh, pohodové čtení; četlo se hezky.

Knihomolka_176
07.04.2024 5 z 5

Jsou příběhy, které si přečtete a nic pro vás neznamenají. Jsou příběhy, které se vám líbí, ale za pět minut už na ně zapomenete. A pak jsou příběhy jako tenhle. Příběhy, které vás donutí cítit všechno. Cítit každou emoci, kterou cítí hlavní postavy. Nenávidíte, milujete, smějete se a pláčete, rvete si vlasy kvůli tomu, jak se hlavní hrdinka chová, ale o chvíli později pro ni pláčete. Příběhy, které s vámi budou ještě dlouho po přečtení.
A tohle je jeden z těhle příběhů.

PS: Audiokniha byla skvěle namluvená, takže mi ani nevadilo, že jsem knihu nedržela v ruce.

Prokletí svatých, Plameny války a další knižní novinky (25. týden)

16.06.2024

Založila jsem svůj život na představě, že chci vidět samé výjimečné věci, ale dopracovala jsem se k poznatku, že výjimečné věci jsou všude. - Emma

Budu tě milovat, dokud nebudeme tak staří, že už nebudeme moct skoro ani sami chodit a budeme si muset pořídit chodítka a dát na ně ty rozpůlený tenisáky. Vlastně tě budu milovat i dál. Budu tě milovat až do konce věků. - Jesse

Život je moc krátký na to, abychom seděli v nějaké restauraci a pili víno, o které nestojíme, a jedli humra, kterého nemáme rádi. - Jesse

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Jediné pravé lásky v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech4x