Freed přehled

Freed https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484390/bmid_freed-Aco-484390.jpeg 4 187 187

Prožijte znovu vášeň, romantiku a napětí Padesáti odstínů svobody očima Christiana Greye prostřednictvím jeho myšlenek, vzpomínek a snů. E L James se vrací do světa Padesáti odstínů s hlubším a temnějším pohledem na milostný příběh, který okouzlil miliony čtenářů po celém světě. Jste srdečně zváni na svatbu desetiletí, kde Christian Grey učiní z Anastasie Steeleové svou manželku. Ale je vůbec Christian schopen obstát v roli nastávajícího manžela? Jeho otec má jisté pochybnosti, jeho bratr chce uspořádat divokou rozlučku se svobodou a jeho snoubenka nechce složit manželský slib poslušnosti. I samotné manželství však přináší jisté výzvy. Vzájemná vášeň Christiana a Any je žhavější a smyslnější než kdy dříve, ale Anin vzdor nepřestává vyvolávat Christianovy nejtemnější obavy a oslabovat jeho vůli vzdát se kontroly. Jejich vztah také ohrožuje stará rivalita a zášť, a jedno nesprávné rozhodnutí by je mohlo navždy rozdělit… Dokáže Christian překonat noční můry z dětství, vyrovnat se s trýznivým mládím a zachránit se? Teď, když konečně zjišťuje pravdu o svém původu, bude schopen najít sílu k odpuštění a přijmout Aninu bezpodmínečnou lásku? Dokáže se Christian osvobodit?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Freed , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Freed. Přihlašte se a napište ho.

Peťulka3
06.04.2024 5 z 5

Je to majetnickej magor,ale čte se to hezky.

Ana72154
27.03.2024 2 z 5

Nejvíc mi lezlo na nervy, zbytečné natahování děje, kdy se prakticky opakovala to stále stejné dokola. Christian by potřeboval pár facek, jak se k Aně choval, jako by byla jeho panenka, kterou kam posadíte, tam bude stále sedět. Ana by si nemohla ani prdnout bez jeho povolení. :-D Jsem ráda, že je celá série za mnou.

janqa410
24.01.2024 3 z 5

(SPOILER) Na knihu jsem se velice těšila, protože i třetí filmový díl, se mi líbil nejvíce. Neubráním se a srovnání mám tedy hned dvě. Padesát odstínu svobody z pohledu Any se mi líbil daleko víc. Grey, přesto, že ho žeru, mě občas lezl krkem, jak pořád vnitřně skuhral. Opravdu komplikovaný chlap, myslím, že ne jedna, by ho občas ráda vyfackovala, ať se probere. Možná měla i Ana? Ovšem o čem by pak bylo dalších 300 stran. :-D No a film? tak ten se mi líbil nejvíce, možná už jen proto, že po únosu Mii a po Aniném pobytu v nemocnici a následném rozluštění všech spojitostí při kulinářském neumění pana Greye, film pěkně zakončili návštěvou hrobu Christianovy matky, k tomu pak záběr jak si žijí, jako spokojená rodinka a konec. V knize byl konec dle mě až přespříliš zdlouhavý. Po dočtení, kdy jsem navýšila můj osobní rekord přečtených stran, jsem knihu jednou provždy odložila. Ovšem moje kříženka borderky (čti potvora), měla asi depky z toho, jak jsem se při četbě cítila, protože si knihu stáhla z více jak 170 cm vysoké knihovny a knihu rozkousala. Asi se jí také obvzlášť nelíbila. :-D

Knižní novinky (45. týden)

07.11.2021

Kniha Freed v seznamech