Dokonalé městečko přehled

Dokonalé městečko
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535853/bmid_dokonale-mestecko-6612b78df0f12.jpg 3 154 154

Když se Emě naskytne možnost bydlet v městečku vytvořeném pro hrstku vyvolených, zdá se, že se jí splnil životní sen. Každý však musí nejdřív projít přísným výběrovým řízením, podepsat smlouvu a dodržet pár zvláštních pravidel. A pak už je k dispozici vše, co si jen člověk může přát. Kdo by odolal? Po příjezdu na místo se však objeví řada znepokojivých událostí. Pod maskou dokonalosti a zářivých úsměvů se totiž skrývá podivné tajemství. Ema bude muset odhalit celou pravdu dřív, než podivní obyvatelé městečka zjistí, co je ona doopravdy zač!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalé městečko. Přihlašte se a napište ho.

polmari
10.06.2024 4 z 5

Na rozdíl od předešlých knih jsem se tentokrát nebála, jen jsem byla sakra zvědavá na rozuzlení. A v tom na rozdíl od předchozích děl spisovatelka odvedla pro můj vkus skvělou práci: žádné zdlouhavé vysvětlování a přitom naprosto jasně popsané, co, kdo, kdy a proč. Takže za závěr 100%, za menší děsivost celého příběhu trochu míň, celkově velmi zasloužené čtyři hvězdy

...a ještě navíc to dopadlo dobře

micha-ella
05.06.2024 5 z 5

Malá rada všem čtenářům, kterým se zdá konec příběhu nevysvětlený, useknutý, bez rozuzlení: přečtěte si to celé ještě jednou a pozorněji.

sarka9488
05.06.2024 5 z 5

I po přečtení Dokonalého městečka u mne zůstává top 1 Odbočka v lesích.
Městečko jsem také hltala, obracela rychle stránky, ale ten konec. Nevím, možná jsem ho nepochopila správně. Měla jsem nutkání jednu hvězdu ubrat, ale protože jsem předtím Jinému místu dala čtyři a Městečko se mi líbilo víc, tak nechávám pět a těším se na další knihu.
Pro mne je prostě dobře napsaná kniha ta, kterou nelze odložit a to tahle knížka splnila:-)

10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2024

Dokonalé městečko, Šašek a další knižní novinky (11. týden)

10.03.2024

Kniha Dokonalé městečko v seznamech