Asterix a Gótové - IV.díl přehled

Asterix a Gótové - IV.díl https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100036/asterix-a-gotove-iv-dil-3-vydani-100036.jpg 5 175 175

Asterixova dobrodružství série

Další z jedinečných ilustrovaných příběhů siláka Asterixe a jeho galských přátel.

Literatura světová Humor Komiksy
Vydáno: , Egmont (ČR)

Astérix et les Gots , 1963

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Asterix a Gótové - IV.díl. Přihlašte se a napište ho.

n.ezn.amy
včera 5 z 5

Panoramix vyrazí na druidské setkání do Karnutského lesa a zde je unesen góty do jejich země. A je na Asterixovi s Obelixem, aby jej zachránili a přivedli zpět do Galie. Ovšem nejde jen o záchranu Panoramixe, ale i zařídit, aby gótové přestali napadat ostatní země. Další ze skvělých příběhů odvážných galů, kteří problémy řeší nejen silou, ale i inteligencí.

Skallarix
02.07.2022 5 z 5

Pozor, Gótové! S Kelty (Galy) nejsou žerty! A Římané už o tom vědí své...

Velmi povedený díl. Určitě patří mezi mé oblíbenější. Kromě vtipných scének, skvělé kresby oceňuji inteligentní humor, který pobaví nejen mladší čtenáře. ... Tedy, měl by, pokud mají alespoň základní znalosti historie, "širší rozhled" a nějaké znalosti, které patří do základů inteligentních lidí. Je to typ humoru, který už dnes v modernějších dílech sotva naleznete.

FirstDaw8ID
12.03.2022 5 z 5

Já se bavil. Sice jsem neměl záchvaty smíchu jako Obelix alias Obelus, ale celý díl je prošpikovaný příjemnými vtípky a neméně povedený je i český překlad. Místy se jazyk gótů nečte úplně bezproblémově, ale není to nic zásadního. Oproti Zlatému srpu jsem četl verzi, kde byly barvy naštěstí "normální". Za mě celkově rozhodně spokojenost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Asterix a Gótové - IV.díl v seznamech

v dalších seznamech1x