9. listopad přehled

9. listopad https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505510/bmid_9-listopad-Xkp-505510.png 4 1516 1516

Od autorky bestsellerů Pravda, nebo lež, Bez naděje, Odvrácená tvář lásky a dalších. Den před odjezdem z L. A. se Fallon seznamuje se začínajícím spisovatelem Benem. Jejich neovladatelná přitažlivost vede k tomu, že Fallonin poslední den ve městě stráví společně. Pro Bena je Fallonin život přesně tou inspirací, kterou pro své psaní hledal. Rozhodnou se proto zůstat v kontaktu. Vedou sice oddělené životy a prožívají vlastní vztahy, každý rok v ten samý den se však setkávají. Po nějakou dobu to funguje, až si jednoho dne Fallon není jistá, jestlí jí Ben říká pravdu, nebo si jen realitu vymýšlí, aby dosáhl své dokonalé zápletky. Zažijí jedinečnou love story, nebo oba skončí se zlomeným srdcem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

November Nine , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 9. listopad. Přihlašte se a napište ho.

Nunynka
předevčírem 4 z 5

(SPOILER) Kvůli za mě vlažnějšímu začátku dávám o hvězdičku méně a také kvůli konci, který byl za mě až strašně moc předvídatelný. Ale na konci jsem samozřejmě dojatá byla a zároveň jsem měla úsměv na tváři a o to především u čtení knížek jde. Je potřeba,aby vás knížka donutila k nějaké emoci. A to tato autorka velice dobře umí.

Věra91
12.05.2024

U této autorky vím, že je to sázka na jistotu. Vždy má její kniha nějaký přesah a zasáhne na vaše citlivé místo ať už chcete nebo ne. U mě v této knize byl přesah takový, poznání sami sebe a vyrovnání se svým životním osudem.

olivie303
09.05.2024 4 z 5

Autorka psat umi, je to sazka na jistotu, neco jako Danielle Steele, jen pro mladsi generaci.
V kazde ze svych knih umi citove zapusobit na ctenarky a zabrnkat na jejich emocialni strunu. Ale proc ne? U knih si mame odpocinout a oddechnout si. A kdyz budu chtit vypnout, sahnu po knihach i teto autorky, Je to pro mladsi, teenage ctenarky, ale je to sazka na jistotu.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin (2022)

04.09.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Vždycky se snažím připomínat, že všichni máme jizvy. A spousta z nich je horší než moje. Jediný rozdíl je v tom, že tyhle jsou vidět, a u většiny lidí ne.

Nechci být tvůj první, Fallon. Chci být tvůj poslední.

Když najdeš lásku, držíš se jí. Popadneš ji oběma rukama a uděláš, co můžeš, abys ji nepustila. Nejde se k ní otočit zády a předpokládat, že na tebe bude čekat, kdes ji nechala, dokud na ni nebudeš připravená.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha 9. listopad v seznamech

v Právě čtených20x