Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

Můj kamarád Shiloh Můj kamarád Shiloh Phyllis Reynolds Naylor

Tuto knížku jsem četla jako dítě a doteď má své místo v knihovně. Mám slabost pro knížky o psech. Je to nádherná knížka s mnoha emocemi a poutavým příběhem.

17.08.2020 5 z 5

Slovník latinských citátů - 4328 citátů s českým překladem a výkladem Slovník latinských citátů - 4328 citátů s českým překladem a výkladem Josef Čermák

Určitě tuto knihu zařadím do své knihovny. Latinu jsem se učila na škole a vždy mi byla a bude velmi blízká. A v této knize jsou z větší části citáty pohromadě a pěkně podle abecedy uspořádané, takže člověk velmi rychle najde co hledá.

17.08.2020 4 z 5

Škola hry na keyboard Škola hry na keyboard Jiří Ullmann

Tato učebnice je pro začátečníky dobrým základem, ale rozhodně nestačí. Čekala jsem od učebnice více. I když nemohu hodnotit úplně objektivně. Na klávesy jsem hrála už před lety a tuto učebnici jsem si koupila jen na obnovení znalostí, proto mi nestačí.

13.08.2020 4 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Kniha se mi libila rychlé, nenáročné čtení, ale poučné s dobrými moudrostmi do života.Určitě doporučuji.

07.05.2019 4 z 5

Kniha o štěstí Kniha o štěstí Ricard Matthieu

Kniha je hezky psaná, určitě doporučuji přečíst.

21.11.2018 3 z 5

Fantom Manhattanu Fantom Manhattanu Frederick Forsyth

První kniha kterou jsem od tohoto autora četla..Kniha se mi líbila jako pomyslné pokračování fantoma opery..velmi rychle se četla,ale co bych vytkla jsou nespisovně napsané části knihy, kde jsem si je v duchu upravovala..

17.11.2018 3 z 5

Auta první republiky 1918-1938 Auta první republiky 1918-1938 Jan Tuček

Velice pěkná kniha s fotografiemi, popisky. Moc se mi líbila. Pro obdivovatele této doby velmi přínosná kniha.

29.10.2018 5 z 5