zuzana2599 zuzana2599 komentáře u knih

Píseň vodopádu Píseň vodopádu Sofia Caspari

Tímto třetím dílem skončila má snová cesta do Argentíny, a musím přiznat, že byla plná zážitků, dobrodružství, rodinné pospolitosti a pohody. Osudy všech hrdinů se nakonec určitým způsobem propojí, jejich osud dojde naplnění, kruh se uzavře. Mohu jen a jen doporučit tuto ságu, skvělá práce paní autorko !

22.01.2016 5 z 5

Čo to bude? Čo to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Táňa Keleová- Vasilková je moje oblíbená slovenská autorka. Některé její knihy jsem četla v originále, tedy slovensky. Určitě nejsem zklamaná, ba naopak, tato útlá knížka se mi hodně líbila. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení a za víkend bylo dočteno. Šťastný, optimistický konec vyvolal i v mém nitru podobné emoce. Moc příjemné čtení, typická paní Táňa !

18.01.2016 4 z 5

Laguna plameňáků Laguna plameňáků Sofia Caspari

Moc se mi líbil tento druhý díl rodinné ságy. Do děje přibyly nové postavy, děj je opravdu bohatý, kapitoly nejsou nijak zdlouhavé, je tady napětí, romantika a celkově je kniha velmi čtivá, nemá hluchá místa. Těším se na poslední, třetí díl. Vřele doporučuji.

17.01.2016 4 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Od této skvělé kanadské autorky jsem přečetla většinu jejích knih, líbil se mi i tento mistrně napsaný psychologický thiller. Napínavé až do konce, závěr určitě nečekaný a překvapivý. Dávám 4 hvězdičky, těch pět si nechávám pro moje knižní srdcovky, na které se velmi těším :-)

12.01.2016 4 z 5

Krvavé léto Krvavé léto Jan Bauer

Pro mě to byla příjemná knižní lahůdka na dva zimní večery. Historické detektivky mám ráda, děj nebyl nijak komplikovaný, a tak jsem se v mysli přesunula do roku 1306 a děj si hezky vychutnala.

10.01.2016 3 z 5

Herečka Herečka Magda Váňová

Přečetla jsem díky chřipce za 3 dny,začátkem jsem se trochu prokousávala, ale pak jsem se dostala do děje a četla jsem dál a dál a líbilo se mi. Knížka skončila podle mých představ. Hezké počtení.

08.01.2016 4 z 5

Královna rebelka Královna rebelka Michelle Moran

Kniha se četla dobře, také odpočinkové, pohodové čtení, hezké netypické prostředí Indie 19. století.

07.01.2016 4 z 5