zoja zoja komentáře u knih

Naplnění Naplnění La Vyrle Spencer

Trošku jiné téma než na jaké jsou dnešní autorky zvyklé psát, nicméně v knize mi chybí rychlejší spád a samozřejmě větší vášeň mezi hlavními hrdiny. Z anotace již vyplývá, že spřízněné duše jsou hlavní hrdinka spolu se svým švagrem. Snad neprozradím nic, když napíši, že problém vyřeší pouze smrt, ale bohužel, způsob, jakým sprovodila autorka chudáka manžela ze světa mi moc neseděl. Ale co, konec dobrý, všechno dobré.

10.07.2012 3 z 5

Divoké orchideje Divoké orchideje Jude Deveraux (p)

Deveraux si přečtu sem tam velmi ráda, nicméně přes tento příběh jsem se už od začátku nemohla prokousat. Že by to bylo tím, že je psaný v první osobě? Nevím, nicméně sáhodlouhé popisování rodinných vztahů sahajících až bůhvíkam do minulosti, to mě, přiznám se, docela nudilo :-(

09.07.2012 2 z 5

Zrozená z hanby Zrozená z hanby Nora Roberts

Pěkný závěr trilogie, dám o jednu hvězdu méně než u předchozího dílu, vzhledem k tomu, že hlavní hrdinka má opět vrtochy, které mě moc nesedí. Ale jinak konec dobrý, všechno dobré. Celkově moc pěkná série, krásné Irsko a ty deštivé dny v těchto vedrech, mohu jen závidět :-)

09.07.2012 4 z 5

Zrozená z ledu Zrozená z ledu Nora Roberts

Rozhodně nejlepší kniha z celé série, Brianna je sice takový domácí tvor, ale hezky se s Graysonem doplňují, zvlášť ve třetím díle, kdy je možné je sem tam sledovat :-)

09.07.2012 5 z 5

Zrozená z ohně Zrozená z ohně Nora Roberts

Pěkný úvod do třídílné série, nicméně dávám jen 4 hvězdy, hlavní hrdinka mě svým chováním moc k srdci nepřirostla.

09.07.2012 4 z 5

Miluj mě a chraň Miluj mě a chraň Patricia Gaffney

Podle mě trochu komplikované a zbytečně moc náboženství, ale jinak první kniha z třídílné série, určitě přečtu další pokračování.

27.05.2012 2 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Patricia Gaffney

Moc pěkné a romantické počtení. Pěkná kriminální zápletka, kdy do poslední chvíle nevíte, kdo za tím vším vězí, ani když si přečtete poslední stránku jako já :-)
Pět hvězdiček nedávám často, ale tahle kniha si to zaslouží :-)

23.05.2012 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Pěkné, oddychové a chvílemi i vtipné čtení. Dávám 4 hvězdičky (jednu si nechávám do rezervy na další díly). Oba hrdinové velice sympatičtí, i ostatní, kterých se budou týkat další série. Už se na ně těším.

23.05.2012 4 z 5

Rusovlasá grácie Rusovlasá grácie Connie Brockway

Moc pěkný příběh, i když z Egypta, nikoli z Anglie, ale o anglických hrdinech :-). Příjemná změna mezi anglickou romantikou :-)

03.12.2011 4 z 5