zinon zinon komentáře u knih

Jak ježek s medvídkem leštili hvězdy Jak ježek s medvídkem leštili hvězdy Sergej Kozlov

No nevím, mně se knížka vůbec nelíbila a má jen pár stran. Hvězdičky dávám jen za pěkné ilustrace.

23.02.2018 1 z 5

Pohádka o Bádince a zvířátkách Pohádka o Bádince a zvířátkách Václav Týml

Toto je knížka, ke které mám velmi silnou citovou vazbu. Mám ji ještě po babičce a od malička ji zbožňuji. Má nádherné ilustrace a příběh je také krásný. Prostě knížka číslo jedna mého srdce :)

18.02.2018 5 z 5

Ježkovo tajemství a jiné příběhy Ježkovo tajemství a jiné příběhy Tony Wolf (p)

Krásné ilustrace pro nejmenší děti.

11.02.2018 4 z 5

Veliká beruščí oslava a jiné příběhy Veliká beruščí oslava a jiné příběhy Tony Wolf (p)

Tuto knihu jsem dětem pořídila hlavně kvůli obrázkům. Ilustrace Tonyho Wolfa miluji :) Textu je hodně málo...knížka je spíš o prohlížení obrázků a povídání si o nich.

11.02.2018 4 z 5

Kuřátko Kuřátko Korněj Ivanovič Čukovskij (p)

Máme doma ještě po mé babičce. Krásné prostorové leporelo

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Úžasná knížka. Hodně jsem se nasmála.

10.02.2018 5 z 5

Temný rytíř Temný rytíř Kinley MacGregor (p)

Nebyla špatná, ale podruhé bych ji už číst nechtěla. Celkově hodnotím jako průměr.

10.02.2018 3 z 5

Kde jsi, lásko? Kde jsi, lásko? Lisa Kleypas

Tuto autorku mám moc ráda, ale tato knížka na 5 hvězdiček u mě není. Konec se mi moc nelíbil a celkově měla několik slabých míst. Jde poznat, že je to její prvotina.

10.02.2018 4 z 5

Medvídkov: Ve městě Medvídkov: Ve městě Jana Navrátilová

U syna byla hodně oblíbená. Prohlíželi jsme každý den.

10.02.2018 4 z 5

Můj dům - Odhal zajímavosti o životě ve velkém domě! Můj dům - Odhal zajímavosti o životě ve velkém domě! * antologie

U nás byla knížka hodně oblíbená.

04.02.2018 5 z 5

Jedeme, jedeme Jedeme, jedeme Libor Páv

Hodnotím podle syna plným počtem hvězdiček...u něj byla hodně v oblibě.

04.02.2018 5 z 5

Krásné příběhy na dobrou noc Krásné příběhy na dobrou noc kolektiv autorů

Syn dostal ve 3 letech k Vánocům. Z knížky byl nadšený, moc se mu líbily hlavně ilustrace, které jsou opravdu překrásné. Příběhy jsou milé a poučné.

29.01.2018 5 z 5