Krásné příběhy na dobrou noc

Krásné příběhy na dobrou noc https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195458/krasne-pribehy-na-dobrou-noc-195458.jpg 4 6 6

Příběhy - Lea a jejím strom, O kohoutu Chocholáči, který ztratil hlas, O slepičce Serafínce nebo o Lole, která hledala svého plyšového mazlíčka Rošťáčka. Tak otevři tuto krásně ilustrovanou knížku a přečti si novodobé příběhy plné humoru i moudrosti. Objevíš v nich radu zajímavých lidí i zvířat uprostřed poutavých příběhu. Na cestě za těmito příběhy překročíš hory i údolí, projdeš lesy i městy, dokonce budeš i létat! Stačí k tomu jenom měkoučká postýlka a už si můžeš vychutnávat tyto milé a laskavé příběhy na dobrou noc!... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Svojtka & Co

Belles histoires à savourer

LunaL.
05.02.2022 3 z 5

Četla jsem se synem (5), objevili jsme ji v knihovně. Knížka se nám líbila, ničím ale zvlášť nezaujala. Líbilo se nám, že je tam hodně pohádek na hodně téma ( hlavně o zvířátkách, jak domácích, tak divokých, pár o dětech,o drakovi..), nějaké na dvě stránky, jiné na víc. K tomu pěkné, barevné obrázky.
Na jedno přečtení pěkná, podruhé bychom po ní asi nešáhli. Nebo leda pak číst mladším sourozencům..

Osice
15.09.2019 5 z 5

Dcera (3 roky) ji má moc ráda, už jsme ji měly půjčenou několikrát z knihovny. Má krásné ilustrace a příběhy se dotýkají nejrůznějších témat (např. strach, výsměch, pomoc v nesnázích, jinakost a smutek), se kterými si děti nemusí v reálu vědět rady.

Ishir
31.05.2019 3 z 5

pěkné příběhy

zinon
29.01.2018 5 z 5

Syn dostal ve 3 letech k Vánocům. Z knížky byl nadšený, moc se mu líbily hlavně ilustrace, které jsou opravdu překrásné. Příběhy jsou milé a poučné.

radus
03.12.2016 4 z 5

Pěkné příběhy doplněné krásnými barevnými ilustracemi.

Danafantom
09.05.2016

Příběhy jsou milé a jednoduché, řekla bych, že tak pro 3-4 leté děti. Synovi je 6 let a už jí číst nechtěl, že ho nebaví.