Zdery Zdery komentáře u knih

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha je úžasná, stejně jako celá série! I když tedy film se jim zrovna moc nepovedl. Jsem ráda, že jsem nejdřív četla knihu, protože kdybych nejdřív viděla film, tak bych po knížce určitě nesáhla.

03.03.2014 5 z 5

Musím říct, že knížka se mi opravdu líbila. Skvělé vyprávění, které poklidně plyne a pak šup, nějaký "štíp" a člověk se dusí smíchy. Alan mě prostě svými příhodami dostal!

08.12.2013 5 z 5

Tanec s carevnou Tanec s carevnou Petra Neomillnerová

Mě osobně se tahle série o Tině Salo nijak zvlášť nelíbila. Tedy ne, že by se to nečetlo celkem dobře, to nemohu říct, ale vadilo mi, že se v ní nenašel ani jeden kladný hrdina. Všichni byli buď zlí nebo šíleně zlí, a to včetně Tiny.

11.11.2013 2 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Co na tuhle knížku říct? Úžasně nápaditý příběh, krásně napsané, vtipné a skvělé na tom je, že je to od české autorky.

20.09.2013 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Včera jsem knížku dočetla a jsem z ní docela rozpačitá. Nechápu, že ji někdo může přirovnávat k Padesáti odstínům, těm tohle nesahá ani po kotníky. Děsně mě štvala Grace, která se na Jonathana doslova nalepila a chovala se jako totální vtěrka.

08.09.2013 3 z 5

Hřích Hřích Sharon Page

Tak tímhle hnusem jsem se nebyla schopná prokousat až do konce. Vadila mi spousta vulgárních slov a popisů sexuálních praktik, z nichž se mi zvedal žaludek.

20.08.2013 1 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Mě se tahle kniha hodně, hodně líbila. Nebylo snad jediné stránky, kdy bych se nudila. Autorka je úžasně vtipná a i její další knížku Znamení vlka jsem doslova zhltla.

06.08.2013 5 z 5