ZDENEK 1000 ZDENEK 1000 komentáře u knih

Náš dědek Josef Náš dědek Josef Jaroslav Matějka

Jednoduchá humorná vyprávění o životě v moravské vesnici. Moravu a život tam mám moc rád s vínem jde vše veselej

03.05.2017 5 z 5

Arabský svet - iná planéta? Arabský svet - iná planéta? Emíre Khidayer

KNIHA Arabský svet - iná planéta? od: Emíre Khidayer je velice srozumitelně napsané dílo pojednávající o tom kdo jsou Arabové .Dalo by se říct že je to vlastně takový rychlý průvodce arabským světem.Kniha se čte velice dobře a jednotlivé pojmy v knize jsou velice dobře vysvětlené.Za mě pět hvězdiček

27.04.2017 5 z 5

Melouch Melouch Michal Viewegh

Alilko ano pokud dáme na váhy životní osud autora a tuto knihu, tak je super že je zpátky.Protože po něčem takovém se vrátí k životu jen málo kdo

21.04.2017 1 z 5

Vlaková souprava pro třetí tisíciletí Vlaková souprava pro třetí tisíciletí Miloslav Šimek

Tato kniha je podle mého názoru vrcholem humoru pana M.Šimka .U každé z povídek jsem se smál na celé kolo až mi tekli slzy V této knize jsem nenašel opravdu slabé místo .Proto za mě dávám všech pět hvězdiček

16.04.2017 5 z 5

Tajný deník čínské císařovny Tajný deník čínské císařovny Johan Fabricius

Knihu jsem četl před lety, hodně mě zaujala, dobře se četla, dodnes ji mám v knihovně. Za mě pět hvězdiček

14.04.2017 5 z 5

Melouch Melouch Michal Viewegh

Můj názor na tuto knihu je ten že jsem od tohoto autora nečetl nic tak slabého .Jediná věc která se mi líbila byly hlášky producenta.Moje hodnocení je za jednu hvězdu.

12.04.2017 1 z 5

Život po životě / Úvahy o životě po životě / Světlo po životě Život po životě / Úvahy o životě po životě / Světlo po životě Raymond A. Moody

Kniha je šíleně zajímavá.Myslím že se časem příjde na to že smrtí nic nekončí.

02.04.2017 5 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

Rozhodně doporučuji,

02.04.2017 5 z 5