Yoshimitsu Yoshimitsu komentáře u knih

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

O tomhle autorovi mi řekla sestra, když od něho přečetla sběratele kostí a byla z něj nadšená. Jako první kniha se mi dostala do ruk tahle.

Můj první případ Lincolna Rhyma, ale v řadě už je to sedmý případ, což mi vůbec nevadilo a ničím mi to nezkazilo chuť ke čtení. Jediná škoda je to, že jsem ho poznal až v tomhle díle, ale naopak i není můžu si o něm, udělat obraz, jak na mě zapůsobil tady a jak působí od začátku v sérii.
Za mě knížka super, plná příběhových zvratů, napětí a závodění mezi vyšetřovatelem a pachatelem, který byl vždy krok dopředu.
Určitě doporučuji a ještě musím přečíst předcházející případy. ;-)

03.10.2016

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Autor popisuje zaručenou metodu pro hubnutí i bez držení diet a podobného mučení, ale velice nebezpečnou od starobylého Lemkeho.

Film byl průměrný a za výtečný konec díla hvězda navíc.

25.10.2016 4 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

První kniha, kterou jsem od mistra přečetl.
Zaujala mě titulní obálka vnadné ženy, která mi připomíná Laru Croft ta by, ale místo foťáku držela dva desert eagly a měla by přísný výraz!

Teď už vím, že to není hororový King, kterého jsem poznal u Řbitova zvířátek. Za mě to byla příjemná letní brigáda v oblasti lunaparku se vším, co k němu patří a ničím mě neodradila pokračovat v dalších dílech, mého oblíbeného autora. :-)

01.10.2016 4 z 5

Pravda o Kajínkovi Pravda o Kajínkovi Josef Klíma

Popsaný život Jiřího Kajínka - nejznámějšího českého vězně o jeho vyrůstání, práci, vztazích a hlavně o žití ve vězení. Tahle kauza mě hodně zaujala a hlavně je dobré si o tom něco zjistit a ne ho hned označovat za vraha podle mediálních zdrojů.

Přečteno za jedno odpoledne. Film taky nebyl špatný a podle mě to neudělal.

01.10.2016 5 z 5