yellowstar yellowstar komentáře u knih

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Po předchozím dílu jsem si říkala... jak mám sakra přejít na další, kde je jen Chaol? :D Trošku jsem se toho obávala, ale pak jsem se do toho začetla a rozhodně bych to nepovažovala za slabší díl. Ze začátku se sice nic moc neděje, ale pak se to rozjede a je to super :)

24.03.2021 5 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Pane bože! Ještě teď to nemůžu rozdýchat a co ten konec? To už vůbec :D Ale teď vážně. Od začátku jsem nevnímala nic jiného, stránky samy ubíhaly až jsem se divila. Víc jsme poznali další postavy a fakt netuším jak vydržím čekání na další díl, nebo jak dlouho mi bude trvat, než do ruky vůbec vezmu jinou knihu. Fakt pecka.

01.11.2022 5 z 5

Stínová hůlka Stínová hůlka Laurie Forest

(SPOILER) Musím se přiznat, že jsem měla větší očekávání ohledně celé trilogie. Všude jsem četla jak je to skvělé, fakt jsem se těšila, ale nějak mě to nenadchlo. Místy byly knihy zajímavé a poutavé, ale také jsem se musela nutit do čtení a nejvíce asi ve třetím dílu. Jak už někdo psal, všude samé kanály a proudění ohně... Nejvíc mi ale vadilo čekání na místo, kde konečně zjistí, že má nějakou moc a "umí" ji použít. Někde jsem četla, že má být další díl a pokud tomu tak bude, ani si ho nekoupím.

23.09.2022 3 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Pro mě to bylo skvělé doplnění série Skleněný trůn, alespoň jsem se mohla na chvilku vrátit do jeho světa. Jediné co mě překvapilo bylo, jak krátký byl vztah Celaeny a Sama. Když jsem četla první díly série, přišlo mi, že spolu byli mnohem déle. Jinak opět super :)

04.04.2021 5 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Bože můj :D v životě jsem u žádný knížky nebrečela víc jak u téhle. Hltala jsem každou stránku. Celá série byla skvělá a litovala jsem, že už končí. Nejvíc mě dostalo, když se ke konci na pár řádků objevil Rhys...přenesla jsem se hned do světa dvorů a byla jsem uplně mimo :D ale to je můj problém :D Každopádně si budu muset dát chvilku pauzu, než půjdu na další knížky, abych vstřebala všechny emoce :D Maas jsem si hodně oblíbila a určitě se k Aelin a tlupě někdy vrátím :)

24.03.2021 5 z 5