xz21 xz21 komentáře u knih

Moudrost psychopatů: Praktická lekce od svatých, špionů a sériových vrahů Moudrost psychopatů: Praktická lekce od svatých, špionů a sériových vrahů Kevin Dutton

Tak psychopaty já můžu. Kniha dobrá, zajímavá, trochu těžká vzhledem k množství použitých cizích slov a odborných termínů. Je to tak 50/50, zábava versus odborný výklad.

30.11.2015 4 z 5

Brainwash - Tajná historie ovládání mysli Brainwash - Tajná historie ovládání mysli Dominic Streatfeild

Tak dalo se to. Ale ke konci už mě to štvalo,připadala jsem si jako na kolovrátku,tak jsem radši přestala číst,aby se mi nevymyl mozek.Plus je v tom, že jsem se dozvěděla nějaká historická fakta. Hlavně o kardinálu Mindszentym,to mě asi zaujalo nejvíc.

30.11.2015 3 z 5

Amsterdam Amsterdam Ian McEwan

Docela mě to nudilo. Čekala jsem od toho víc dle recenzí. Odradilo mě to od čtení dalších knih tohoto spisovatele.

30.11.2015 2 z 5

Nesnesitelná lehkost bytí Nesnesitelná lehkost bytí Milan Kundera

Mně se právě líbí ta filosofie. Spoustě lidí to asi přijde nudné,ale myslím, že to není napsané pro zábavu, ale je to spíš právě o těch myšlenkách. Příběh je tam jen tak navíc, jako bonus. Tak to vidím já.

30.11.2015 5 z 5

Příběh kriminálního rady Příběh kriminálního rady Ladislav Fuks

Fakt dobré. Napínavé a vůbec ne nudné. Taky dost drsné. Bylo mi ho líto.

Myši Natálie Mooshabrové Myši Natálie Mooshabrové Ladislav Fuks

Moc dobrá a napínavá kniha. Pro mě měla zvláštní atmosféru,která stále nutila k přemýšlení.