Weasley Weasley komentáře u knih

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

Druhé pokračování knihy mě velmi mile překvapilo. Už od začátku mě kniha bavila. Teď mám doma třetí díl a doufám, že se do něj v nejbližší době pustím.

24.06.2013 4 z 5

Lakomec / Misantrop / Tartuffe Lakomec / Misantrop / Tartuffe Molière (p)

Četla jsem pouze Lakomce, kterého máme v povinné četbě, a musím říct, že to zatím byla nejlepší kniha ze seznamu k maturitě, co jsem četla.
Když jsem zjístila, že se jedná o drama, měla jsem trochu obavy, ale ukázalo se, že se i drama čte překvapivě dobře :)
Příběh se velmi lehce četl a knížku tak můžete mít přečtenou i do jednoho dne.
Tato knížka je opravdu pěkná, a doporučuji jí všem k přečtení, i když chápu, že po ní nesáhne asi nikdo jiný než nějaký středoškolák, co si jí vybral ke zkoušce dospělosti :)

16.01.2014 5 z 5

Vlk z Wall Streetu Vlk z Wall Streetu Jordan Belfort

Peníze jsou vše, a kdo je nemá je ztroskotanec, nula... tohle byla dá se říci celá kniha.
Když jsem si tuhle knížku koupila, byla jsem hrozně nadšená, ale když jsem začla číst, nadšení ze mě opadávalo. Prvních 100 stránek jsem přečetla hned první den, jen abych se prohryzala k něčemu zajímavějšímu. Asi kolem 250 strany mě kniha naprosto přestala bavit a proto jsem jí na nějakou tu chvíli odložila. Na dovolené jsem přečetla dalších pár stránek a když jsem se dostala někde ke stránce 300-350 byla jsem nadšená. Konečně se to začalo dát číst. Znovu si tuhle knihu ale určitě nepřečtu.

14.08.2013 2 z 5

Hořkosladký život Hořkosladký život Lauren Conrad

Poslední díl této serie se mi možná zdál i jako nejlepší. Spisovatelka teď hodně vsadila na napětí a hádky. Musím přiznat, že mě i párkrát kniha v ději hodně překvapila a já tak musela číst dál a dál, protože jsem byla hrozně zvědavá jak se všechno tohle vyvrbí. Knihu jsem měla přečtenou rychle, takže to dokazuje, že se mi kniha hrozně moc líbila. Ti co ještě tuhle knihu nebo sérii nečetli by se do čtení této knihy měli rychle pustit. :)

01.07.2013 5 z 5

Pusinka Pusinka Jacqueline Wilson

Skvělá kniha, zabývající se bohužel velmi častým problémem. Určitě jedna z nejlepších od Jacqueline. Stoprocentně doporučuju!

24.06.2013 5 z 5

Můj tajný deník Můj tajný deník Jacqueline Wilson

Další skvělý román o žiovtě spisovatelky.

Líza Bublina Líza Bublina Jacqueline Wilson

Další krásná kniha. Tuto bych ale spíše doporučila mladším čtenářům, myslím však ale, že ani ti starší dílem nepohrdnou. Opět mě ale zklamala délka knihy.

Holka na hlídání Holka na hlídání Jacqueline Wilson

Myslím si, že tato knížka patří mezi ty slabší od téhle skvělé autorky. Ovšem se čte krásně, jako všechny její knížky. Zarazila mě krátká délka knihy. Byla jsem velmi zklamaná. Ale děj zase tak špatný nebyl.

24.06.2013 2 z 5

Moje sestra Jodie Moje sestra Jodie Jacqueline Wilson

Další skvělá kniha Jacqueline Wilson. Už od samého začátku jsem autorce hltala každé slovo. Nevím jak to dokáže, ale Jacqueline si vždy vybere téma, které je zajímavé, realné a nad kterým se musíte někdy i zamyslet. A to se mi na tom líbí. Knížky od téhle spisovatelky si klidně přečtu i na staré kolena, protože ty mě vždy rozesmějou, ale i rozpláčou. Obzvlášť tato.

24.06.2013 5 z 5

Přežít Přežít Jacqueline Wilson

Popravdě, příběhy Tima mě nikdy moc nebavily. Hodnocení zvednul až kamarád Piškot.

24.06.2013 2 z 5