WaspSalander WaspSalander komentáře u knih

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Nuda nuda nuda!
Kdyby se mi kniha nehodila do čtenářské výzvy pravděpodobně bych ji nedočetla.
Nic nedává ani nebere.
Jo teda bere- čas, kdy jsem mohla číst něco lepšího.
Doporučila bych ji pro mládež do 15 let. Těm by se možná trochu líbit mohla. Ale za mě ne.

02.04.2020 1 z 5

Po otřesech Po otřesech Haruki Murakami

S tímhle japonským chlapíkem máme docela komplikovaný vztah. Píše opravdu krásně, ale pořád se mi nedokáže dostat a vrýt do srdce.

06.02.2020 3 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Opravdové zločiny patří k mému nejoblíbenějšímu podcastu, který poslouchám.
Bohužel jsem se nedozvěděla nic nového. Vše co bylo psáno v knize je mnohem více a sympatičtěji rozebráno v podcastech. Jednotlivým zločinům je vždy věnováno jen pár stránek.
Co naopak hodnotím velmi kladně jsou rozhovory na konci knihy, které mě moc bavily. Zase škoda, že byly jen velmi krátké a nebyl jim věnován větší prostor.

Myslím, že knihu ocení čtenáři, kteří podcast vůbec neznají. Například mojí mamce, které jsem knihu po dočtení půjčila se velmi líbila.

21.02.2022 2 z 5

Rez a záře hvězd Rez a záře hvězd Tammy Greenwood

Samotný příběh je podle skutečných událostí, takže už sám o sobě je velmi emotivní a smutný, ale zpracování knihy ve mě nevzbudilo takové emoce jaké bych očekávala.
Na konci knihy se od autorky dozvíme, že ve knize je jen velmi málo věcí podle skutečnosti- což jsem vlastně očekávala, protože mi nepřišlo v některých situacích reálné tak velmi naivní chování dvanáctileté dívky.

25.10.2021 3 z 5

Hříšní světci Hříšní světci Emily A. Duncan

Nejsem zrovna znalec a vyhledávač YA fantasy, ale tohle se mi líbilo fakt hodně.
A ten konec ? Au ..to jsem vážně nečekala a okamžitě mi došlo, že tohle prostě musí mít pokračování a já si ho potřebuju nutně přečíst.
Během čtení jsem si oblíbila všechny postavy a romantická linka mi přišla nádherně vykreslená.
4,5/5

09.10.2020 4 z 5