Vrrrka Vrrrka komentáře u knih

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Přemýšlím, zda napsat kladnou nebo neutrální recenzi...
Projížděla jsem recenze a nadchlo mě celkové hodnocení, ale po prvních stránkách jsem se musela do čtení nutit...proti přechodu mezi Nickem a Amy nic nemám, ale začátek příběhu je zdlouhavý a nezáživný...nevíte komu fandit a spíše se stavíte na stranu Amy, ale jakmile se dostanete do poloviny, tak měníte názor a fandíte Nickovi
pak už se konec čte jedním dechem a čekáte, zda Amy dostane za vyučenou a přichází konec, který jsem čekala jiný a který konečně rozhodne, kdo je teda v právu a ono nic
knížka přečtená a tím to pro mě končí

31.07.2020 2 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Wau. Kniha mě naprosto nadchla a konec jsem rozdýchávala ještě pár dní. Reálné/nereálné, to je fuk...pro mě skvělé čtení. V knize se dobře orientuje a čtenář se v ději neztrácí. Určitě jedna z mála knih, ke které se zase za čas ráda vrátím.

28.08.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Netušila jsem, že by mě knížky tohoto žánru zaujaly, ale na doporučení kamarádky jsem zkusila pár knih tohoto typu od jiných autorů a tím se nejspíš dostala i k sérii Kim Stoneové.
Příběh mě pohltil už po pár stránkách a v každé volné chvíli jsem knihu hltala až do konce. Velice čtivé a napínavé. V porovnání I. a II. dílu, které jsem přečetla se mi I. díl zdál a něco lepší, co se obsahu týká.

28.08.2019 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Nechápu proč tak nízké hodnocení.
Pro mě je tento žánr vždy oddychový a víc od něho nečekám.
Já se u knížky dobře bavila a klidně bych si ji přečetla znovu.

29.07.2022

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Dle recenzí a hodnocení jsem čekala "pecku". Netvrdím, že kniha nenadchla, ale začátek jsem louskala s velkými přestávkami než jsem se dostala za polovinu a teprve mě kniha nadchla tak, že jsem konec zhltla. Nic to ale nemění na tom, že se jdu pustit do další knihy ze série.

28.08.2019 3 z 5