VOšesT VOšesT komentáře u knih

Umělohmotný třípokoj Umělohmotný třípokoj Petra Hůlová

Neni to nic a je to o nicem. Nevyhazuji nedojedene jidlo ani rozectene knihy, ale tahle autorka dela skutecne maximum pro to, abyste knihu zahodili uz po 20-30 prectenych strankach. A to jste polovinu z nich jen tak preleteli ocima bez pocitu, ze vam neco uniklo. Byla zdarma a ani to ji nezachrani. Zadarmo draha. Petro, tuhle blbost si zastouchej raspli do zandavaku a pak si jej zasij, at uz nikdy nemuze ven

08.06.2023 1 z 5

Co je ti do toho Co je ti do toho Hana Lundiaková

Poslouchal jsem jako cteni v rozhlasu pri dlouhe ceste autem. Kdybych vsak mel tohle cist, nedostanu se ani do poloviny. Zacatek me docela chytil, ale pak se pribeh zacal topit v zaplave verbalnich zvratku a zcela zbytecnych slov a vet. Prokousat se tim az ke konci je jako brodit se smrdutou mazlavou bazinou ke brehu, ktery se vam stale vzdaluje. Jestli ma takove sracky v hlave vice lidi, jsme ztraceni. Zkuste a uvidite sami

15.05.2023 1 z 5

Před povodní Před povodní Anna Bolavá (p)

Poslouchal jsem coby cteni na mujrozhlas.cz, coz muj zazitek jen umocnilo. Naprosta parada, Anna Bolava je fakt dobra. Pise skvele a tohle se ji vazne povedlo. Stejne jako linka pracovnic z drubezarny :-) sahnu po vsem co vyplodi

15.05.2023 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Nic hloupějšího jsem možná ani nečetl. Postavy jako z českého seriálu na Nově, bezbřehé stupidní dialogy, zápletka trapná... v první třetině už máte toho panoptika víc než dost. Ještě nikdy jsem se nemusel tak nutit, abych knihu dočetl. Vyhozené peníze. Mně by měli zaplatit, že jsem se prokousal až do konce. Možná bych mohl autora žalovat za psychickou újmu. A překladatele s ním. FUJ

09.11.2022 odpad!

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Tohle je fakt hloupý a nezáživný příběh. Jako je Phil Marlow Mount Everest, tak tohle tohle není ani Sněžka

01.06.2022 1 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Tohle je odpad. Částečně i díky otřesnému překladu. Možná to takhle nyní v Británii chodí a oni si o sobě možná rádi čtou, a snad i myslí něco podobného. Ale ty kostrbaté dialogy... LGBT policejní tým... Týmová práce dětí ze školky pro studio Walta Disneyho asi. Pro dospělé Brity, kteří čtou svoji první knihu v životě.

01.06.2022 odpad!