vlcatko vlcatko komentáře u knih

Pařížská manželka Pařížská manželka Paula McLain

Uchvatně popsané tehdejší meziválečné období, barvitě a strhujíce vystižená Paříž - hned jsem se vžila do tehdejší doby! Miluju PAŘÍÍÍŽ!... Hadley....neuvěřitelná žena... má muj obdiv! Nadherná kniha, která si u mne zasloužila místo v popředí knihovny.. určitě se k ní vrátím!

23.02.2014 5 z 5

Velký král Přemysl Otakar I. Velký král Přemysl Otakar I. Vlastimil Vondruška

Všem doporučuji!! Nemůžu se dočkat dalšího dílu!

27.07.2012 5 z 5

Malé války Malé války Sadie Jones

Velmi čtivě napsáno. Příběh je nádherný, četla jsem ho jedním dechem. Je v něm láska, pochopení, napětí, uvolnění, smutek, radost.... prostě vše, co by měla, dle mého názoru, každá kniha mít. Nádhera!

23.03.2012 5 z 5

Štvanec Štvanec Sadie Jones

Po přečtení knihy Malé války jsem si hned letěla pro tuto a nezklamala! Včera jsem knihu začala číst a dnes ji dočetla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout! Užasně napsáno, příběh je plný napětí, očekávání.. a vyvolává plno emocí. Stala se jednou z mých velmi oblíbených knih!

23.03.2012 5 z 5

Co se stalo Co se stalo Maria Joan Hyland

Opravdu velmi zvláštní knížka a stojí za přečtení. Po prvních stránkách, jsem si říkala, že tuto knížku asi nedočtu, a pak jsem se tak začetla, že jsem ji ještě ten den musela dočíst. Celou knihu jsem přemýšlela, jak se postavit k Patrikovi. Jaký na mě udělal dojem, jaký na něj mám názor. I po přečtení jsem na to nedošla. Trošičku zvláštní konec: takový nekonec. Knížka ve mě nechala hodně dojmů a hodně přemýšlení. Ale když to shrnu: super čtení!

20.01.2012 4 z 5

Zakázaná žena Zakázaná žena Verena Wermuth

Tak já se také připojuji k velmi kladnému hodnocené knihy. Kniha je psaná velmi čtivě. Úžasný příběh!!

04.09.2011 5 z 5

Mafie matek Mafie matek Kerstin Gier

Úžasné... Čtivé....Také jsem se velmi pobavila. Určitě si přečtu i další knihy od této autorky.

29.08.2011 5 z 5

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Knihu jsem dočetla, ale nijak zvlášť mne nenadchla...

15.08.2011 2 z 5