vit9537 vit9537 komentáře u knih

Začni teď! - Průvodce otužováním Začni teď! - Průvodce otužováním David Vencl

Vencl dnes stale drzi svetovy rekord v plavani pod ledem. Pani Nordblade z Finska uplavala vic ale s potapecskou vybavou. To je jina disciplina.

08.03.2022

Znojemská trilogie Znojemská trilogie Rudolf Krautschneider

Rychle, vtipne a misty drsne vypraveni prihod z detstvi. Bavil jsem se a dost se nasmal :D Knizka je kratoucka a tenka a tak velmi prakticka. Je to moje prvni knizka od tohoto autora, tak se tesim na dalsi.

10.02.2022 4 z 5

Přestaňte být hodní, buďte sami sebou Přestaňte být hodní, buďte sami sebou Thomas d’ Ansembourg

Dobre myslenky. Preferuju druhou cast knihy, kde si clovek najde spoustu situaci, ktere sam zna a ten nekonfliktni postup se da opravdu praktikovat :)
Z prvni casti je urcite dobre schematicke rozdeleni pocitu, potreb a pozadavku. Cloveka nenapadne takhle normalne premyslet a verim, ze to dokaze pomoct.

31.01.2022 3 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Napinave, vzrusujici, vtipne a trochu sproste :D
Vypraveni o Zaklinaci a ostatnich carodejich, obludach, nelidech... Toto uz je 4 kniha o Zaklinaci od Sapkowskeho. Postavy, ktere si oblibite! Libi se mi i to trpaslici ± moravske nareci :D ! Bezva knizka, kterou uz jsem mel objevit drive!

09.12.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Obohacujici, inspirativni, plne nadeje.

16.12.2019 5 z 5

Skandály a aféry evropských panovnických dvorů Skandály a aféry evropských panovnických dvorů Vladimír Liška

Prijemne cteni: slozene z historie a ruznych nazoru na nejasna temata historie. Pro me to bylo i prijemne nahlednuti do dejepisu :) Pro laika super!

11.10.2018 3 z 5