vetaiveta vetaiveta komentáře u knih

Cesta z pekla Cesta z pekla George Wethern

Tak další z motorkářského prostředí...ale bohužel překlad je tak katastrofický, že člověk neustále přemýšlí co třeba dělají nárazníky na motorce, nebo cyklisti mezi motorkáři :-) Snad by bylo dobré vrazit trochu peněz do korekce a ne vydávat jak o život na úkor kvality. Snad by se mi kniha i líbila, ale celkově po útrapách s překladem a někdy i tápáním v ději jde moje hodnocení rapidně dolů!

04.03.2012 2 z 5

Hostina pro vrány 2 Hostina pro vrány 2 George R. R. Martin

Opět mě kniha nezklamala a už se nemůžu dočkat dalších. Jenom mě mrzí, že překlad byl dost špatný a tak doufám, že další knihy už budou lepší.

06.01.2012 4 z 5

Hostina pro vrány 1 Hostina pro vrány 1 George R. R. Martin

Tak už jsem to taky zvládla a souhlasím, že překlad je dost katastrofa, ale nicméně se už těším na další knihu a odtrhnout jsem se nemohla ani od této.

01.01.2012 4 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

Souhlasím, že tohle byla nejlepší (zatím) část celé ságy. Četlo se to uplně samo a nikdo mě od toho nemohl odtrhnout...dokonce jsem i poprvé použila ke čtení počítač, abych mohla číst i v práci. Doufám, že to bude jenom začátek a u dalších knih třeba nebudu ani dýchat :-))

27.12.2011 5 z 5

Rekviem za sen Rekviem za sen Hubert Selby

Sice jsem zpočátku měla trochu problém se stylistikou, ale...po chvíli mě děj vtáhl a nemohla jsem se odtrhnout a problémy zmizely. Dobrá kniha!

19.10.2011 4 z 5

Klub rváčů Klub rváčů Chuck Palahniuk

Tahle kniha se mi sice líbila, ale zase až tak nenadchla. Přečetla jsem, líbilo se mi, ale určitě už nebudu číst znova. Možná proto, že jsem viděla dřív film.

27.08.2011 4 z 5

Dva roky s Mongoly Dva roky s Mongoly William Queen

Skvělé počteníčko!!

24.06.2011 5 z 5

Hell's Angel (Pekelný anděl) Hell's Angel (Pekelný anděl) Ralph "Sonny" Barger (p)

Pohled na život z úplně jiné strany...super, moc se mi to líbilo, ale myslím, že člověk musí trošku inklinovat k těmhle lidem, protože jinak by mě to asi nebavilo. :-)

08.05.2011 3 z 5