vessa vessa komentáře u knih

Noční pták Noční pták Brian Freeman

knihu jsem přečetl jedním dechem, s koncem jedné kapitoly jsem s napnutím chtěl vědět co bude dál.

06.03.2024 5 z 5

Hobita mohu číst stále dokola, vždy si ho rád třeba s pětiletou pauzou přečtu znovu.

23.01.2024 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Brian Freeman opět nezklamal, mistrně odvyprávěl další případ Eastona Frosta. V tomto díle se čtenář blíže seznámí s vrahem Eastonovi setry Katie, s Rudy Cutterem, kterého jsem v jednu chvíli i litoval. Rychle to ale přešlo. Kniha plná napětí a zvratů. Teď jsem dočetl a jsem velice rád, že jsem si v knihovně půjčil rovnou i třetí díl a můžu se do něho večer hned pustit.

10.04.2024 5 z 5

Staré pověsti české Staré pověsti české Alois Jirásek

jako kluk, ač je to povinná četba, jsem Staré pověsti české nečetl. Nyní jsem si je doslova užil a jsem rád že jsem po nich sáhl a doplnil si vzdělání :-) Na jazyk kterým jsou psány jsem si rychle zvykl.

07.04.2024 5 z 5

Tulák a erb lilie Tulák a erb lilie Karel Patočka

Za mě dobré, napínavé. Místy jsem se ztrácel v přímé řeči, nevěděl kdo zrovna mluví, ale zase to udržovalo mou pozornost :-D

Jen ke konci, nějakých 30 stránek do konce, najednou asi deset stránek nesmyslných.
Vypadalo to jakoby autora po korektuře textu někdo upozornil, že nemá vyřešeno předání informací tajné francouzské službě, kde vznikne další láska, taková jakože vynucená, zbytečná. Těchto deset stránek jako kdyby psal někdo jiný. Ty když si odmyslím hodnotím 4 hvězdy.

06.05.2024 4 z 5

Hon na Bubáka Hon na Bubáka Richard T. Chizmar

za mě 3 hvězdičky, asi jsem čekal něco jiného, ale napnutý jsem byl dostatečně a polykal kapitoly.

23.04.2024 3 z 5