veronika8008 veronika8008 komentáře u knih

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Dobrý den, pro mě patří tato kniha mezi hodně slabé kousky. Je strašně roztahaná a to úplně zbytečně. Ty části s modlením se ke všelijakým bohům, samé italské věty a nekonečné rozebírání Danta, to mi opravdu lezlo na nervy. A hlavní hrdinka takovou s prominutím řečeno trubku aby člověk pohledal. Nedokázala nic říct, nic udělat a neustále se ponižovala a shazovala, až na tu část s tím jak se Gabriel opil a ona ho vedla domů, pouze v této jedné části se mi líbila, jinak mi šla neuvěřitelně na nervy. Námět knihy se mi líbí ta konfrontace profesorského a studentského života je velmi zajímavá. Za erotickou bych ji také vůbec neoznačila jediný sex který tam byl byl na konci a vše se odehrálo na jedné stránce, ne-li v jednom odstavci. No mám koupený tento díl a opravdu nic mě nedonutí koupit další díly.

21.07.2014

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tak tahle kniha byla celkem pecka, přečetla jsem ji do dvou dnu. sex, výčitky, neobvyklá místa :) vše co by mělo v erotickém románu být!

Divergence Divergence Veronica Roth

Tahle kniha mě bavila, celkem svižná pořád se odehrávalo něco nového, je i dobře napsaná že se čte skoro sama.

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Je to sice opravdu jednoduchá knížka ale opravdu velmi čtivá a vtipná jako "simon říká dej mi buchtu!" no až ten konec opravdu strašná romantika ale poslední pasáž o sexu se mi celkem líbila a smála jsem se až do konce.