veronika0416 veronika0416 komentáře u knih

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Tak tohle se četlo samo. Hned od začátku to mělo spád a bylo to zábavné. Opravdu mi to sedlo a těším se na další knihu. Jsem v očekávání, jestli to bude stejně dobré.

12.11.2023 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Ježíš ta je skvělá. Vybrala jsem si knihu díky čtenářské výzvě a teda těšila jsem se na ní kvůli tématu handicapu. Ale autorka přímo udeřila na strunu mého srdce...toto je za mě naprostý unikát. Zatím jsem nečetla knihu se soundtrackem. Jako člověka milující a celý život se věnující hudbě...no pecka. Zpětně si uvědomuji kolik těch složitějších témat autorka využila, ale nepřišlo mi to přeplácané. Čtení jsem si opravdu užila a se zvědavostí vyhledávala a pouštěla si písničky. Knížku jsem hned doporučila několika kamarádkám a určitě si přečtu další tvorbu.

20.04.2022 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Moc se mi líbila. Příběh sám o sobě mě chytil. Mám ráda sociální i hudební témata. Mělo to spád, bylo to zajímavé i vtipné. O proti prvnímu dílu mi přišla lepší, asi ne až tak moc morbidní. I když autorka se vyžívá v těžkých osudech svých postav.

05.08.2022 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Toto je čtvrtá kniha od této autorky,kterou jsem si rychle oblíbila. Přijde mi, že její postavy musí zažívat vždycky dvojnásob i více, něž by bylo pro dobrý román potřeba. Myslím, že konkrétně toto životní drama se těžko popisuje.
A jsem upřímně ráda, že tentokrát autorka nekombinovala s další velkou tragédií. Líbil se mi autorčin přístup, i když nepřišlo žádné wow z mé strany, příběh se mi líbil a v klidu jsem dočetla. Vlastní zkušenost určitě pozměnila náhled na celou knihu. Šťastný konec je tu naprostou nutností a povedl se. Možná to někomu přijde přesladké, ale pokud něco takového chcete přežít, musíte milovat toho druhého opravdu, opravdu moc a být ryzí.

22.07.2022 4 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

Díky komentářům zde jsem čekala rychlý konec, takže jsem nebyla v očekávání. Příběh je akční a trochu mě mrzelo, že se už musím s postavami rozloučit. Určitě by bylo možné pokračování na mnoho stran. Ale nevadilo mi to. Od autorky mi chybí přečíst už jen 2 knihy, takže bych řekla že už její rukopis poznám. Tato kniha pro mě byla přesto překvapením a stojí rozhodně za to. Jen nečekejte omáčku....hned na prvních stránkách to začne a v tomto tempu jedete až do konce.

07.08.2022 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Romantický příběh. Cam je úžasný... do něj se musí zamilovat každá. Ano, pravda s tou erotikou je to slabší. Celou dobu jsem byla v napětí, srdce mi bušilo, ráda jsem se ke knize vracela. Uvidíme co nabídnout další díly. Neměla jsem nějaká očekávání, takže nezklamala. Na sérii jsem myslím narazila v žebříčku.

28.07.2022 4 z 5