Verida Verida komentáře u knih

Skutečné zločiny po Česku Skutečné zločiny po Česku Miloš Vaněček

Další crime skvost do mé sbírky.
Napsali jí známí elitní vyšetřovatelé pan Miloš Vaněček a Radek Galáš.
V knize najdete 12.mrazivých pravdivých případů 20.století české kriminalistiky.Případy jsou dostatečně podrobně rozepsány,což mě hodně bavilo. Díky google jsem si k těm případům mohla víc dotvořit obraz. V příbězích jsou i přesné přepisy výpovědí a proto mi každý případ přišel velice autentický.
Musím vypíchnout pro mě nejzajímavější případy a to žena ve Vltavě nebo promlčení.
V knize najdete taky velmi obsáhlou obrazovou část.

07.02.2023 5 z 5

Za hranicí fantazie Za hranicí fantazie Michaela Mitroci

Moje první kniha roku 2023 a ačkoliv tento žánr nevyhledávám,přečetla jsem knihu v rámci projektu “pošli knihu dál”. Příběh je docela svižný takže jsem měla hotovo téměř hned. Taková klasická romantika ikdyž s koncem,který bych nečekala. Kniha nenadchne ale i neurazí

08.01.2023 2 z 5

Opravdové zločiny 2 Opravdové zločiny 2 Lucie Bechynková

Miluju thrillery ale toto? Skutečné příběhy, které se staly a o to víc mě čtení bavilo. Miluji jejich podcast a na knihu jsem se opravdu těšila.
Lucka bravurně sepsala ty krutý příběhy a mě to úplně pohltilo.

30.09.2022 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Darcy prostě umí. Další super duchařina. Chvílemi jsem měla pocit,že i na mě někde číhá duch . Těším se na další její příběh.

10.06.2022 4 z 5

Musíme být statečné Musíme být statečné Frances Liardet

Díky této knize, jsem se dostala do čtecí krize. Podle anotace jsem se těšila, že to bude kniha, kterou určitě doporučím. Bohužel do čtení jsem se velmi nutila, příběh mi vůbec nesedl až na pár světlých kapitol, které byli fajn. Takže za mě trochu zklamání.

30.04.2021 1 z 5

Matky na palici Matky na palici A. K. Veliká (p)

Tenoučká knížečka, která se četla vesměs úplně sama. Jako oddychové čtení skvělé a můžu vřele doporučit. Tři matky,tři různé životní styly čerpané z reálného života. Jediné co mi vadilo, bylo, že se autorka mohla snažit více věnovat postavám a více se rozepsat. Ale i tak, knížka za mě super ????

05.07.2020 4 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Čekala jsem víc ale jako oddychovější čtení docela fajn....

27.11.2019 2 z 5