Matky na palici

Matky na palici https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/446027/bmid_matky-na-palici-Uni-446027.jpg 4 20 14

Novela plná cynismu, humoru a témat pro každou všední i nevšední matku. Humoristický příběh tří zcela rozdílných matek, donucených školkou ke spolupráci, vyústí nejen do řady konfliktů, ale i do zcela překvapivého finále! Co se stane, když osud svede dohromady tři rozdílné matky? Femininstka, pečlivka a blogerka si budou muset poradit, jak spolu vycházet, aby napravily to, co ve školce způsobily za chaos! Povede se jim to? Jde v celé situaci o něco víc nebo jsou tyhle matky jen na palici?... celý text

lenkaabooks
12.07.2023 3 z 5

Tři matky, na první pohled se zdá, že nemají nic společného. Tedy až na děti, chodící do stejné školky.
Tenký sešitek, který máte raz dva přečtený.

Alena_S
23.04.2022 4 z 5

Bylo to hodně rozporuplné čtení, spíš než humorné. Největší čůza z trojice mi chvíli byla sympatická, než jsem pochopila, že si jen pro sebe uzurpovala většinu prostoru. A najednou překotný happy end. Navíc mi přišlo, jestli chvilkami s psaním nepomáhal chlap (Viz „promiň, jsem podrážděná, dostala jsem to“ – to spíš ten manžel, ne? A nenávist k mužským sama o sobě ze slečny feministku neudělá). Hvězdička navíc za Romaninu výbornou verzi Jeníčka a Mařenky.

markoj05
28.03.2021 5 z 5

Super, za chvilku přečteno, spousta legrace

bookcase
26.02.2021 4 z 5

To byla oddechovka k odpolednímu kafi. Od srdce jsem se zasmála, úplně to vidím natočené jako bakalářský příběh.

Markmar
19.02.2021 5 z 5

Kniha, super krátká, bavila mě.

Martik.3
10.01.2021 5 z 5

Příběh byl super. Sedí to na hodně lidí, perfektně vykreslené postavy. Bavilo mě to, jen škoda, że nebyla delší.

Vlasta49
10.01.2021 5 z 5

Kniha se dobře četla a moc se mi líbila. Bylo by super kdyby to někdo zfilmoval. Třeba jako studentský film. Doporučuji.

tonya1735
09.01.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, zatím ještě děti nemám, tak mě zajímalo jake to je být matkou na palici a řešit všechny ty starosti kolem děti. V knize jsou tři hlavní postavy s úplně jiným životním příběhem. Vžila jsem se do toho příběhu a moc za to děkuju autorce.

daniel8231
07.01.2021 5 z 5

Oddychová kniha, člověk se zasměje doporučuji vzít třeba na dovolenou.
Konec byl překvapivý a knihu doporučuji.

Karola050716
21.08.2020 1 z 5

"Kniha", kterou by za odpoledne sepsala půlka matek, které chodí s dětmi do školky nebo školy. Nuda, nuda, nuda. Nechápu, že něco takového stálo za vydání.

hel7202
03.08.2020 5 z 5

Skvela knizka. Zabavne cteni nejen pro maminky, z nichz mnoha se v nektere z hlavnich hrdinek nejspis najde ;) Zhltla jsem ji na koupalisti. Doporucuji jako oddychovou cetbu.

3737
10.07.2020 4 z 5

Kniha se velmi dobře četla. Přečteno na jeden zátah. Až mi přišlo líto, že je tak krátká.
Umím si představit číst rozsáhlejší verzi této knihy po několik večerů.

Verida
05.07.2020 4 z 5

Tenoučká knížečka, která se četla vesměs úplně sama. Jako oddychové čtení skvělé a můžu vřele doporučit. Tři matky,tři různé životní styly čerpané z reálného života. Jediné co mi vadilo, bylo, že se autorka mohla snažit více věnovat postavám a více se rozepsat. Ale i tak, knížka za mě super ????

MamaKnihomolka
04.07.2020 4 z 5

Tenoulinká jednohubka,kterou jsem slupla během jedné hodiny. Na knihu jsem se těšila a měla jsem obrovskou radost, že jsem ji vyhrála i s podpisem autorky.
Text je psaný jednoduše a svižně se čte. Je i docela velké písmo, které mi k večernímu čtení v posteli vyhovovalo.
Moc mě bavilo, že jsou v knize opravdu reálné druhy matek, které opravdu nemají nic společného. Taky pohádky od Romany jsem si zamilovala a svým způsobem má Romča pravdu.
Mrzelo mě, že si autorka moc nepohrála s postavami. Líbilo by se mi kdyby je více vykreslila a propracovala a celkově příběh natáhnout. S tak vtipným a dobrým příběhem mě štvalo, že je kniha tak tenká.
V knihovně mě leží od téže autorky Striptérky Velkého jablka, kterou jsem také vyhrála a díky této knize mě na ni autorka příjemně naladila a brzy se do ní pustím.

pro ženy rodičovství kamarádky

A. K. Veliká (p)