Vera.rrr Vera.rrr komentáře u knih

Pomsta bílého jednorožce Pomsta bílého jednorožce Vlastimil Vondruška

Super kniha, bezvadný příběh, plný napětí, tajemna a hlavně plný nebezpečí z vraždy. V okamžiku, kdy to čtenář nejméně očekává se objeví nová oběť vraždy, která je víc jak dokonale promyšlená a bezvadně načasovaná. Příběh upoutá snad skoro každého od počátku až do samotného konce. Velice pěkné, jako nakonec všechny knihy od pana Vondrušky. Doporučuji přečíst, určitě se nebudete nudit

11.07.2021

Téměř bez šance Téměř bez šance J. D. Robb (p)

Super napínavý příběh, mnoho krásných zážitků z vyšetřování - krásně popsaný způsob práce policistů - jednoduše a krátce - pěkné a poutavé čtení

11.09.2020 5 z 5

Sběratelé ostatků Sběratelé ostatků Vlastimil Vondruška

Je to opravdu velice zajímavá a poutavá kniha - a nejen tahle, ale všechny čtyři, které k sobě vlatně postupem časových událostí a příběhů patří. Super - doporučuji všem, kdo mají rádi historické příběhy s perstrými zápletkami a příběhy.

09.04.2019

Eliška Přemyslovna - matka Otce vlasti Eliška Přemyslovna - matka Otce vlasti Jaroslava Černá

úžasná kniha, která velice zajímavým a krásným způsobem osvětlí všem kus naší historie, vtáhne nás svým příběhem do doby života matky našeho "otce vlasti" a odtajní nám několik zajímavostí a příběhů této čarokrásné doby. Doporučuji všem, koho zajímá a baví historie naší české země, přečíst a přenést se alespoň na chvílí do doby tak vzdálené, ale krásné ....

21.12.2021 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Je to super knížka, ke které se často vracím ... ani přibývající roky mě od této knížky neodradily

30.01.2018

Kunhuta Přemyslovna: Vynucený sňatek českého a polského království Kunhuta Přemyslovna: Vynucený sňatek českého a polského království Hana Parkánová-Whitton

Opět úžasná, velice čtivá a super napsaná kniha - jako všechny knihy od této spisovatelky - velice doporučuji přečíst - zvláště těm, kteří milují historii a romantiku

08.08.2021 5 z 5

Žárlivá císařovna Žárlivá císařovna Hana Parkánová-Whitton

Úplně úžasná kniha z historie - čte se sama, nemůžete se od ní odtrhnout - moc doporučuji přečíst

02.08.2021 5 z 5

Dětská gynekologie Dětská gynekologie Jan Hořejší

Kniha na vysoce erudované úrovni

20.03.2021 5 z 5

Gynekologické problémy u děvčátek a dospívajících dívek Gynekologické problémy u děvčátek a dospívajících dívek Jan Hořejší

Kniha na vysoce odborné úrovni - autor se vyjadřuje k mnoha problémům, které řeší dospívající dívky, a mnohdy i jejich maminky

20.03.2021 5 z 5

Za hřích lásky Za hřích lásky Vlasta Pittnerová

Krásná kniha - příběh, posazený do dnes již dávné doby, ale přesto poutavý, romantický a plný životních zkušeností a pravdy. Ukázka toho, jak lidí kdyby trpěli za svoji lásku, jak společnost vyčleňovala a odsuzovala dívku, která tzv. "zhřešila před svatbou" a co nebohou čekalo za bolest, ústrky a zlo od lidí okolo. Jen málokdo se dovedl vyrovnat se vzniklou situací a přenést se přes zlobu a odpustit a taky se nestydět za dceru, která podlehla neupřímné lásce.

31.10.2018

Vánoční střípky Vánoční střípky kolektiv autorů

Krásná, úžasná a duši oslovující kniha, která je opravdu přehledem příběhů a událostí v minulém století; jsou to příběhy, které nejen člověka osloví, ale dostávají se nejen do duše, ale i do vědomí - vřele doporučuji přečíst, je to vstupenka do minulých časů, které neoplývaly u každého bohatstvím, za to ale byly opravdové a je zde ukázáno, jak lidé žili životy naplno a v těžkostech a nesnázích - o to větší radost z úspěchů měli a považovali si maličkostí.

14.10.2018 5 z 5

Nebezpečný polibek Nebezpečný polibek Jackie Collins

Je to sice taková pohádka pro dospělé, ale alespoň se člověk přenese v myšlenkách jinam a trošku vypne .... jako oddychovku doporučuji

08.03.2018 3 z 5