Vendulka Vendulka komentáře u knih

A taková to byla láska... A taková to byla láska... Anna Gavalda

Krásná sonda do života nevěrníku a milenek. Vztahů, kde nakonec nikdo není vítěz a všichni jsou nešťastní. Pohled trochu z druhé strany, který nás donutí si uvědomit, že za lenost, neschopnost a pohodlný život se platí vlastním neštěstím a nespokojeností.

04.12.2014 4 z 5

Lepší život Lepší život Anna Gavalda

Nenechte se odradit trochu slabším příběhěm Mathilde, protože za ní na vás čeká Yann. A možná, že vás Mathilde nepřesvědčí o tom, že v životě nestačí jen nebýt nesťastný, ale u Yanna o tom nebudete ani pochybovat. Je to kniha o rozhodnutí. O tom, že v životě je důležité se rozhodnout bez ohledu na to, jestli je to špatně nebo dobře. Vulgárnost a spoustu popisů - já myslím, že to tam patří, že právě tím je vyjádřena ta prázdnota jejich dosavadních životů, stereotyp, kterému podlehli, protože se to od nich očekává.

08.11.2014 5 z 5

Mizerná karma Mizerná karma David Safier

Nejkrásnější ptákovina jakou jsem kdy četla. Pěkně jsem se zasmála :-)

11.09.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Po sérii Bavettovi je to trochu zklamání. Hlavní hrdinku jsem si moc neoblíbila. Příběh byl pro mě tak nějak těžko uvěřitelný a až moc naivní, ale u romantiky na deštivé nedělní odpoledne to zas tak nevadí.

13.08.2014 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

První kniha od J.K.Rowling a bylo to příjemné překvapení. Trochu pomalejší rozjezd, ale četla se krásně. Příjemný styl vyprávění a sympatické hlavní postay.

30.06.2014 3 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Velké zklamání. Přečetla jsem jen proto, že nemám ráda nedočtené knihy:-) Od autorky, která dokáže tak hezky popisovat jiskření a vývoj vztahů jsem čekala víc.

23.06.2014 2 z 5