venbro venbro komentáře u knih

Kaktusy a jiné sukulenty Kaktusy a jiné sukulenty Matthias Uhlig

Výborná základní příručka s informacemi o všem, co potřebujete vědět o kaktusech a sukulentech :-)

Hitlerovo Německo Hitlerovo Německo Matthew Hughes

Dávám tři hvězdičky za dobové fotografie, jinak není moc podrobný popis, ale pro nezasvěcené stačí.

02.01.2013 3 z 5

Záchranáři Záchranáři Samantha Glen

Výborná odpočinková knížka pro milovníky psů :-)

Kameny od A do Z Kameny od A do Z Judy Hall

Výborná knížka o kamenech, vše je hezky přehledné a obsáhle popsané.

02.01.2013 5 z 5

Třetí oko Třetí oko Lobsang Rampa (p)

Děkuji za tuto knihu a další od tohoto skvělého autora.

Mocné myšlenky Mocné myšlenky Louise L. Hay

Knížka je plná pozitivních afirmací na každý den v roce, já v ní listuji a čtu to, co mi něco dá a nad čím se můžu zamýšlet. Praktická malá, vejde se i na cesty :-)

Soucitnost Soucitnost Jeffrey Hopkins

Dokonalá knížka, hezky a srozumitelně psaná. Přečetla jsem jí jedním dechem a ráda se k ní vracím. Dává mi pocit klidu :-)

18.02.2018 5 z 5

Magická encyklopedie drahých kamenů a krystalů Magická encyklopedie drahých kamenů a krystalů Scott Cunningham

Krásná knížka o krystalech, hezké ilustrace a obsáhlé popisy.

Kaktusy a sukulenty Kaktusy a sukulenty Miles Anderson

Výborná základní příručka s informacemi o všem, co potřebujete vědět o kaktusech a sukulentech - s více než 1000 barevných fotografií

04.01.2013 5 z 5

Kaktusy a sukulenty - Velký průvodce přírodou Kaktusy a sukulenty - Velký průvodce přírodou Maria Teresa Della Beffa

Bezvadná knížka o kaktusech s krásnými fotkami.

04.01.2013 4 z 5

Lék na život Lék na život Michael Palmer

Napínavý příběh ze života lékařů, odpočinková četba.

Poradenství pro pozůstalé Poradenství pro pozůstalé Naděžda Špatenková

Velmi dobrá knížka nejen pro poradce pro pozůstalé, dala mi nový vhled do této oblasti, autorka hezky podává pocity pozůstalých a jak se vyrovnat se smrtí.

Hledám štíhlou ženu Hledám štíhlou ženu Jan Zlatohlávek

Po doporučené pozitivní recenzi jsem byla trochu zklamaná, proto dávám tři hvězdičky. Ale jinak pro oddychové čtení ideální, pro heterosexuálně zaměřené ženy i muže :-)

02.01.2013 3 z 5

Aromaterapie od A do Z Aromaterapie od A do Z Gill Farrer-Halls

Přehledná knížka na způsob Kameny od A do Z, přehledná, stručná, obsáhlá, hezké ilustrace a popisky.

Slasti a strasti života s doktorem Slasti a strasti života s doktorem Mary Bard

Humorná knížka pro chvíle odpočinku :-)

Kaktusy a jiné sukulenty Kaktusy a jiné sukulenty Elisabeth Manke

Knížka je hezky napsaná, škoda, že je tak uzounká. Ale jinak krásné fotografie a praktické informace :-)