Aromaterapie od A do Z

Aromaterapie od A do Z

O tom, že vůně mohou být nejenom příjemné, ale i léčivé a povznášející ducha do vyšších sfér, věděli naši předkové už dávno. Dnes se aromaterapie zase v celé své slávě navrací, a abyste se v ní lépe vyznali, nabízíme vám bohatý výčet esenciálních olejů a detailní návod k jejich použití. Dozvíte se, jak využít přírodních vůní pro krásu i pro zdraví, jak s jejich pomocí zahnat chmury, strach i nemoci, nebo jak si namíchat vlastní parfém. Přečtete si vše o masážích, naučíte se láskyplně pečovat o seniory i o miminka, a v neposlední řadě také o sebe, protože si to za svou celodenní práci v hektickém tempu dnešní doby právem zasloužíte. Naše kniha vám přináší téměř sedm desítek běžných i exotických esenciálních olejů spolu s množstvím náladových i odborných fotografií. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32158/aromaterapie-od-a-do-z-32158.jpg 4.46

The aromatherapy bible

Literatura světová
Vydáno:, Metafora

katynais
03.06.2014

velice hezky napsana a jsou tam same zajimave a dulezite informace, kdyz se chcete lecit vuni:)

venbro
02.01.2013

Přehledná knížka na způsob Kameny od A do Z, přehledná, stručná, obsáhlá, hezké ilustrace a popisky.

aromaterapie

Gill Farrer-Halls

Gill Farrer-Halls
britská

• Aromaterapie od A do Z (2007)
  • Karma (2008)