Hitlerovo Německo

Kniha Hitlerovo Německo popisuje život v tehdejším předválečném Německu před a po nástupu Adolfa Hitlera.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32351/hitlerovo-nemecko-wLT-32351.jpg 3.834

Inside Hitler´s Germany (1999)

Literatura naučná, Historie
Vydáno:, Columbus

Sudeda
26.12.2017

Ještě jsem neměl možnost číst ostatní knihy o vnitřních záležitostech Hitlerova Německa, tak nemám moc ucelený pohled jak tuto kniho recenzovat. To důležité a podstatné jsem zde našel, takže za mne spokojenost.

jardaplech
20.01.2017

Nebylo to špatné, ale nic nového pod sluncem.

Rocker007
22.03.2014

Ačkoliv toho bylo napsáno mnoho, je umění přinést stručné informace, které ale dokáží zasvětit do dané problematiky. Bohatý obrazový doprovod, krátké ale stručné texty. Určitě doporučuji.

oolinkaa
08.03.2014

Super, doporučuji..plno ilustrací

oolinkaa
21.02.2014

I přesto, že toto téma bylo již několikrát zpracováno, oceňuji bohaté fotografie, které kniha nabízí. Dalo by se říci, že by knihu mohl k učivu používat i žák ZŠ.

maryzka
08.04.2013

Souhlasim s ,,venbro.. i s Pavelpi- stručná, zajímavé dobové fotografie, shrnutí známých faktu, ale přesto si neodpustím poznámku, kde ta kniha byla, když jsme museli psát referaty do školy bez internetu, alespon bychom měli ušetřenou práci za hledání.

venbro
02.01.2013

Dávám tři hvězdičky za dobové fotografie, jinak není moc podrobný popis, ale pro nezasvěcené stačí.

Pavelpi
26.01.2012

Myslím,že kniha nic objevného nepřinesla.Je to shrnutí dávno známých faktů a fotografií.Proto dávám pouze dvě hvězdičky.