Hitlerovo Německo

Hitlerovo Německo https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32351/bmid_hitlerovo-nemecko-wLT-32351.jpg 4 40 9

Kniha Hitlerovo Německo popisuje život v tehdejším předválečném Německu před a po nástupu Adolfa Hitlera.

Literatura naučná , Historie

Vydáno: , Columbus (ČR)

Inside Hitler´s Germany , 1999

Liliana2006
06.03.2022 4 z 5

Je to kniha, pro takové, řekla bych zasvěcení do tématu. Jelikož jsem těchto knih přečetla mnoho, tak tato mi nepřinesla nic moc nového. Na druhou stranu je to kniha, která popisuje mnoho z dějin druhé světové války, což je sporné, zdali plus či mínus.

Sudeda
26.12.2017 3 z 5

Ještě jsem neměl možnost číst ostatní knihy o vnitřních záležitostech Hitlerova Německa, tak nemám moc ucelený pohled jak tuto kniho recenzovat. To důležité a podstatné jsem zde našel, takže za mne spokojenost.

jardaplech
20.01.2017 3 z 5

Nebylo to špatné, ale nic nového pod sluncem.

Rocker007
22.03.2014 5 z 5

Ačkoliv toho bylo napsáno mnoho, je umění přinést stručné informace, které ale dokáží zasvětit do dané problematiky. Bohatý obrazový doprovod, krátké ale stručné texty. Určitě doporučuji.

oolinkaa
08.03.2014 5 z 5

Super, doporučuji..plno ilustrací

oolinkaa
21.02.2014 5 z 5

I přesto, že toto téma bylo již několikrát zpracováno, oceňuji bohaté fotografie, které kniha nabízí. Dalo by se říci, že by knihu mohl k učivu používat i žák ZŠ.

maryzka
08.04.2013 3 z 5

Souhlasim s ,,venbro.. i s Pavelpi- stručná, zajímavé dobové fotografie, shrnutí známých faktu, ale přesto si neodpustím poznámku, kde ta kniha byla, když jsme museli psát referaty do školy bez internetu, alespon bychom měli ušetřenou práci za hledání.

venbro
02.01.2013 3 z 5

Dávám tři hvězdičky za dobové fotografie, jinak není moc podrobný popis, ale pro nezasvěcené stačí.

Pavelpi
26.01.2012 2 z 5

Myslím,že kniha nic objevného nepřinesla.Je to shrnutí dávno známých faktů a fotografií.Proto dávám pouze dvě hvězdičky.