velun15 velun15 komentáře u knih

Rasmus tulákem Rasmus tulákem Astrid Lindgren

Astrid je od dětství má oblíbená spisovatelka, nicméně tuto knihu jsem objevila teprve nedávno, ve svých 26-ti letech a musela jsem si ji přečíst. Hodnotím velmi kladně, je to nádherný příběh malého kluka z dětského domova, který dá na své srdce, aby byl v životě šťastný. No jo...tekly mi u toho slzy! :-)

03.06.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Ach jooo...tak dlouhý rozjezd, téměř na 100 stránek, kdy se nic neděje, jen rodina podstupuje policejní výslechy. Sice je to poměrně čtivá kniha, ale děj je takový "utahaný". Za mě tedy nic extra :-)

21.05.2018 3 z 5

Super! Úplně jsem se v tom viděla, protože mám téměř stejnou zkušenost s hostitelskou rodinou v UK. Styl psaní Vás nutí knihu neodkládat a číst ji jedním dechem a sem tam se i od srdce zasmát :-)

14.01.2018 5 z 5

Miluji všechny Burtonovy příběhy, které převedl na filmové plátno, úžasná fantazie a pro mě nepochopitelné, kde se takový um v člověku bere. Dle vysokého hodnocení této knihy jsem byla napnutá jak kšandy, co, že to vlastně je za další jeho dokonalost. Ovšem pro mě je tato kniha celkem velkým zklamáním, protože jsem čekala naprostou bombu, jen sama báseň o Ústřičkovi byla taková nijaká. Opravdu škoda, čekala jsem víc, ale nikdo není dokonalý :-)

23.12.2016 1 z 5