Velcka Velcka komentáře u knih

120 dnů Sodomy 120 dnů Sodomy Donatien Alphonse François de Sade

Ráda si dobré knihy přečtu vícekrát, ale tuhle? Opravdu ne! Na mě až moc nechutné.... ale proti gustu, žádný dišputát.

17.03.2013 2 z 5

Kdybych si jí přečetla před posledním dílem ságy, tak bych byla asi více nadšená... takhle mi vadilo, že vím, jaký bude konec. Ale jinak můžu jen doporučit!

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Skvělá kniha. Naprosto mě nadchla, pohltila mě... přečetla jsem jí jedním dechem. Naopak film mě neuchvátil.

17.03.2013 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Zařadila bych jí do povinné četby!

Zombie blondýny Zombie blondýny James Brian

Jak tak čtu, tak se to nelíbilo snad nikomu... mě taky ne, jedna z nejhorších knížek, které jsem kdy četla. Už nikdy víc!

17.03.2013 odpad!

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Knihu mi kamarádka přinesla z knihovny s tím, že je povedená. Začala jsem tedy číst a musím říct, že jsem musela brzy přestat.... sdílím tedy váš názor, že je to jedna velká nuda. Ale seriál se mi velice líbil :)

10.04.2011

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Nejlepší kniha, co jsem kdy četla. Byla úžasná, poučná. Vážně bych jí nedala. Ovšem chtěla bych se podívat i na filmové zpracování, ale nějak nevím... knihy jsou vždy lepší :)

30.11.-0001 5 z 5

Začni znovu, Katko Začni znovu, Katko Zuzana Francková

Tuhle knihu jsem četla snad stokrát. Nejdříve mi kniha přišla naprosto skvělá, ale pak mi Katka přišla strašně stupidní, namyšlená a já nevím co ještě... ale stojí za přečtení :)

30.11.-0001 5 z 5