VEJKA VEJKA komentáře u knih

Koruna Koruna Kiera Cass

Začalo to krásně, romanticky...První díl mě velice nadchl, příběh Ameriky, Maxona, Aspena a mnoha dalších ve třech dílech se mi velice líbil, velice jsem si Selekci, Elitu, První oblíbila. Ale jako všechno, i tato série má nějaký ten ,,háček''. Dcera, Koruna.... No, abych pravdu řekla, do dcery jsem se musela nutit, nenadchla mě vůbec, katastrofa!! Koruna však předchozí skandál mírně popozvedla, avšak kniha roku to u mne určitě nebude. Závěr super, ale myslím, že kdyby tato série skončila První, vůbec bych se nezlobila.. :)

30.07.2017 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Asi jako u každé série, postupem dílů to jde od desíti k pěti.. Ano, Divergencí jsem byla naprosto okouzlená, moc se mi líbila a velmi jsem se těšila, až si z knihovny vypůjčím Rezistenci, a bude tak pokračovat úžasný příběh Beatrice a Tobiase.. No jasně..Už u prvních kapitol druhého dílu jsem se pozastavovala a říkala si: Není to už trochu o ničem? Je. Teďka jsme však po překousnutí vcelku nudné Rezistence u třetího dílu, a já se divím, že jsem tuto knihu dočetla. Alianci jsem četla po malých kousíčkách asi měsíc, děj úplně o ničem, pořád se to motalo okolo toho, jak Tris Tobiasovi nedůvěřuje, on jí také ne..no prostě nic zajímavého.. Knihu však alespoň na tři hvězdičky vyhoupl u mně očekávaný konec. Zakončení jsem doslova zhltla, jen se mi doslova hnusil Tobias.. Co se to s ním sakra stalo? Vážně? Co to k sakru je? Ale přežili jsme, (až na vyjímky :D) a knize dávám tři hvězdičky. :D

07.04.2017 3 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Tak toto jsem nečekala. Už od Rudé Královny jsem si Mavena zamilovala..V tomto díle jsem se celou dobu přesvědčovala, že takový není, že ho k těm šílenostem navádí Elara jejími schopnostmi :D ..Tušila jsem, že to tak nebude- a měla jsem pravdu. Maven je zrůda, ale i přes to všechno je jedna z mých nejoblíbenějších postav celé série. :D Kniha se autorce velice povedla, možná je i o trochu lepší, než předchozí díl. Lépe bych to nenapsala! Prostě úžasné..Úžasný příběh, postavy a krásný i smutný konec.Vážně se velice těším na pokračování!

23.02.2017 5 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Na tuto sérii jsem přišla úplně náhodou, když mě upoutala obálka prvního dílu.. Dědička se mi líbila, stejně tak i Rozpolcení, ale ani jedna z nich nesahaly třetímu dílu ani ,,po kotníky" :D Nicméně, tento díl se autorce velice povedl, Wendy mi přišla hodně sympatická, ale má nejoblíbenější postava byl samozřejmě Loki. Jeho povaha se mi velmi líbila, hlavně ty jeho některé hlášky! (Ti co četli pochopí) :) Zakončení této série se mi moc líbilo, lépe to snad ani nešlo.. Jen mě v knížce zarazilo pár překlepů-Ano, splést se může každý, ale bylo jich tam moc.. Jinak za mně určitě 5*

11.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Super!

26.05.2016 4 z 5