Vanýsek Vanýsek komentáře u knih

Zapomenuté vzpomínky Zapomenuté vzpomínky Diane Chamberlain

Po přečtení její knihy Útěk, jsem od toho čekala mnohem víc. Ani 14 denní odstup od této knihy si ode mně nemůže zasloužit víc jak 3 hvězdičky.

28.01.2014 3 z 5

Nic mi neprozrazuj Nic mi neprozrazuj Joy Fielding

Tato kniha mě celkem zklamala.Podle komentářů jsem od ní čekala mnohem víc a to že jsem už cca od poloviny věděla kdo co udělal je jen detail.Opět nevyrovnaná žena a její úzkosti mě moc nezaujaly.. Tak snad příští kniha co vezmu od této autorky do ruky bude lepší.

28.01.2014 3 z 5

Síla vůle Síla vůle Barbara Taylor Bradford

Knížka mě zaujala už od počátku a nemohla jsem se odtrhnout. Některé pasáže jsem tak trochu přeskakovala(popis co měla na sobě,jak vypadala místnost),protože mě nudily. Ale příběh byl moc hezký a určitě si od této spisovatelky zase brzy něco přečtu

18.11.2013 4 z 5

Chladný popel Chladný popel Simon Beckett

Po přečtení Chemie Smrti jsem se na Chladný popel hrozně těšila,ale přišlo mírné zklamání. Začátek je pomalý a trošku nudný,pak se to sice rozjede,ale je tam až příliš moc zamotaných situací a zvratů.A ten konec ! I překlad je trochu jiný než u Chemie a je to znát. Nicméně i tak byla hezká detektivka,ale asi se k ní už nevrátím.

15.11.2013 4 z 5

Dar moře Dar moře Diane Chamberlain

Velmi pěkná,hezky se čte a závěr asi každého překvapí. No prostě stojí za přečtení :D

15.11.2013 4 z 5

Hra svalů Hra svalů Simona Monyová (p)

Podle mě jedna z nejlepších od S.Monyové.Myslím že stojí za to si ji přečíst,ale nečekejte žádný happyend...

01.05.2013 5 z 5

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

Moc dobře se tato kniha četla,ale znám od této spisovatelky i lepší.

01.05.2013 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Tato kniha mě překvapila :D Velice vtipná,četla se jedním dechem a můžu jen doporučit !

04.03.2013 4 z 5