Síla vůle

Životní příběh tří generací žen - matky, dcery a vnučky, které se rozhodly zařídit si svůj život podle svého.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33430/sila-vule-33430.jpg 3.944

Act of will (1986)

Vydáno:, Alpress

Květinka008

Rodinná sága tří generací - babičky Audry, matky Christine a dcery Kyle. Každá si jde za svým životním cílem, bez ohledu na druhé, leč všem to vyjde, dočkají se pochopení a nikoho nezraní. Děj začíná ve 30. letech v době Audřina mládí a vrací se i zpět do jejího dětství, jejímu příběhu jsou věnovány asi 2/3 knihy. Třetina popisuje osud Christiny a jen na pár stránkách na začátku a konci knihy se setkáváme s vnučkou Kyle. Ta, ač mi nejbližší věkem i dobou, v níž žije, je mi nejnesympatičtější. Audra je také v době své dospělosti a při výchově dcery chvílemi vyhrocená. Každopádně doporučuju číst, kniha se čte dobře a rychle a čtenář není zahlcován reáliemi, ač se odehrávají v pozadí (hospodářská krize, II. sv. válka).

EvikU.
09.04.2017

Taky bych řekla, že je to takový průměr. Nijak zvlášť mě nezaujala.

Dádulka67
29.08.2016

Nádherná kniha, moc pěkně a poutavě psaná I přeložená. Barvité líčení čtenáře úplně vtáhne na místo děje. Místy si i popláče :-)

Jajina555
28.06.2016

Nádherná kniha o životě tří generací.

RADOST
10.01.2015

Průměrná kniha o životě babičky, dcery a vnučky, které každá šla za svým cílem navzdory zaběhnutým zvyklostem.

Lucka D.
22.04.2014

Dobré čtení, ačkoli od této autorky už mám svého favorita :-) B.T. Bradford mne však zatím ještě nezklamala.

Moňa69
14.02.2014

O ženách pro ženy, mě se to moc líbilo:)

Vanýsek
18.11.2013

Knížka mě zaujala už od počátku a nemohla jsem se odtrhnout. Některé pasáže jsem tak trochu přeskakovala(popis co měla na sobě,jak vypadala místnost),protože mě nudily. Ale příběh byl moc hezký a určitě si od této spisovatelky zase brzy něco přečtu

deuce
11.11.2012

kniha je veľmi dobrá pre ženy. Odhaľuje dar, ktorý má každá z nás. Veľmi dobre sa čítala kniha :)