Vanena Vanena komentáře u knih

Interzóna Interzóna William Seward Burroughs

Beznadějne nejslabší Burroughsovo dílo v Českém vydání. Hodnotu má toliko pro literární vědce.

30.04.2022 1 z 5

Pravdivý příběh Herrmanna Hitlera - syna Adolfa Hitlera Pravdivý příběh Herrmanna Hitlera - syna Adolfa Hitlera Odd Arild Ellingsen

Velmi slabá zábava na jeden večer. Dost mě zaráží, že tato kniha byla vůbec přeložena, nejspíš kalkul se jménem Hitler... Nedoporučuji

12.03.2022 1 z 5

Problém tří těles Problém tří těles Liou Cch'-sin

Patrně nejlepší sci-fi po roce 2000. Potěší fanouška old school tvrdé vědecké školy i milovníka napínavého děje. Nejvřelejší doporučení.

03.01.2022 5 z 5

Jedna z nejtemnějších knih, které existují. Až fyzicky vyčerpávající. A zároveň jedna z těch vůbec nejlepších. Spolu s Dítětem Božím a Vnější tmou opravdu drsná americká trilogie, za kterou by v mých očích McCarthy měl aspirovat na Nobelovu cenu.

02.01.2022 5 z 5

Divoké fantazie, autoři se vezou na touze lidí se bát. Horor slušné úrovně, ačkoli si víc než jen trochu vypůjčuje od Michelle remembers. Jen prosím, neberte to jako realitu.

27.12.2021 3 z 5

Nahý oběd Nahý oběd William Seward Burroughs

Nejlepší kniha. Neskutečně vtipná, novátorská, zábavná, ale i temná. Vizionářská.

27.12.2021 5 z 5