Valborga Valborga komentáře u knih

Lucerna v temnotě Lucerna v temnotě Deborah Lawrenson

Nejdříve jsem si myslela, že to nedočtu, ale pak jsem se začetla a kniha se mi moc líbila. Ráda bych si ještě něco od této spisovatelky přečetla, ale zdá se, že u nás vyšel jen tento román, škoda. Podobně píše detektivní romány Camilla Lackberg, přečetla jsem všechny knihy od ní, které měly u nás v knihovně.

25.01.2017

Nové poselství z Prahy Nové poselství z Prahy neznámý - neuveden

Výborně napsaná kniha. Hodně mi dala, konečně jsem pochopila některé souvislosti, které se dějí mezi nebem a zemí. Možná někoho neosloví, ale pro mně přišla asi v ten správný čas.

02.10.2012

Velká kniha o konopí Velká kniha o konopí Rowan Robinson

Velmi zajímavá kniha o významné rostlině, která provázela lidstvo od samého počátku. Škoda, že jí není věnována patřičná pozornost, kterou by si určitě v současné době zasloužila. Dovede poskytnou krmivo, slouží i jako potravina, lék, stavební hmota, palivo, první lodní lana byla vyráběna také z konopí, látky, .....

20.09.2012

Anna, královna francouzská Anna, královna francouzská Antonin Petrovič Ladinskij

Knihu jsem četla když mi bylo 27 let. Je hezky napsaná, líbila se mi. Autor výborně navodil tehdejší atmosféru v různých společenských vrstvách.

15.08.2012

Numerologie Numerologie Alan Oken

Dobrá kniha, která vysvětluje podrobně postup, jakodhalit významy obsažené v datu narození, jména.

15.08.2012 5 z 5

Jejich veličenstva pyramidy Jejich veličenstva pyramidy Vojtech Zamarovský

Jedna z mých prvních knih, které jsem o pyramidách četla. Krásně napsaná.

Největší z Pierotů Největší z Pierotů František Kožík

Krásná kniha, nádherně napsaná.

Vysoká škola hubnutí Vysoká škola hubnutí Edita Sipeky

Také jsem knihu přečetla spíš jako humorný román, ale líbila se mi. Doporučuji všem ženám.

Dobrodružství v Eridanu Dobrodružství v Eridanu Jiří Brabenec

Knihu jsem doslova hltala. Četla jsem jí jako 11cti letá a úplně mně okouzlila. Byla napsána tak přesvědčivě, že jsem děj doslova prožívala společně s posádkou a krásně jsem si vše představovala. Dosud knihu vlastním.

15.04.2012

Patřila k mým oblíbeným knihám spolu s Mauglím a Toulky světem.

15.04.2012

Muž, který naslouchá koním Muž, který naslouchá koním Monty Roberts

Nádherná kniha, krásně se čte. Je to hlavně o důvěře, spousty věcí mezi člověkem a koněm v této knize, by se dalo přenést i do života lidí.

15.04.2012 5 z 5