V.Vendulii V.Vendulii komentáře u knih

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Knížku jsem začala číst a došla jsem asi k 70. straně a nějak mě to nebavilo, nemohla jsem se začíst. Tak jsem ji odložila a asi za měsíc se k ní vrátila. Pane bože, díky bohu za to!:D Hned následující kapitola už mě pohltila... I když mě občas jak Jake jak Gillian strašně štvali, jsem moc ráda, že jsem se ke knize vrátila a budu se k ní v myšlenkách vracet zas a zas.

20.11.2018 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Poslední díl byl v porovnání s předchozími fakt nuda. Mám pocit, že se vlastně nic nestalo celou knížku. Nic méně série jako celek super, dobře se to čte ačkoli jsem často doufala v něco jiného, než se potom stalo. :D První dvě knihy 5 hvězdiček, poslední mě trošku zklamala.

19.10.2018 3 z 5

Ledová jako sníh Ledová jako sníh Danielle Paige

Spoilery.
Mám smíšené pocity, musela jsem se tak trochu nutit, abych knížku dočetla, nic méně bych přece jen ráda přečetla další díl, protože něco na tom příběhu mě zaujalo. Něco mi ale říká, že u nás se vydávat nebude, protože ve skutečnosti ta knížka fakt nestála za nic. Mrzí mě to, v knihkupectví vypadala skvěle, odložila jsem kvůli ní jinou knihu, zamilovala jsem se do toho, že se příběh bude odehrávat v léčebně, že tam bude nějaká romantická zápletka. Jediná romantika ale nastala ve chvíli kdy Kai Snow políbil. Ale co sakra Bale? Jak k němu čtenář může přilnout, když se vlastně neukázal pomalu ani v jedné scéně? Když Bale zemřel, nic to se mnou neudělalo, ale to by sakra mělo, když to byla životní láska hlavní hrdinky ne?

03.10.2018 3 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Za mě super!:) Druhý díl se mi líbil víc než první, ale trošku mě zklamal konec, autorka nenechala žádné místo pro představivost a všechno nám prozradila. Já mám radši, když si nějaké drobnosti můžeme jen domyslet. Ale jinak rozhodně super knížka :)

04.08.2018 4 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Lidi, co ten kód na konci knihy? Zkoumal to tu někdo nebo je to jen tak na potrápení mozkovejch závitů ze srandy?

06.02.2018 4 z 5

Omámení Omámení Jessica Shirvington

No tak lidi :(.. musí se to přece dát nějak zařídit, ten překlad! Kvůli jazykové bariéře se nedozvíme víc?.. Další tři díly jsou napsaný a zveřejněný a mě se vážně ještě nestalo, abych knihu o pětiset stránkách přečetla téměř jedním dechem..

14.01.2018 5 z 5