the_middle the_middle komentáře u knih

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Velmi milá knížka, která vám vykouzlí úsměv na rtech. Poslouchala jsem jí jako audioknihu a řeknu vám... Dá se poslouchat (nebo číst) naprosto všude. Sice na vás možná budou lidi v autobuse koukat jako na hodně zvláštní individuum když se budete usmívat do prázdna se sluchátkami (nebo do knihy), ale vážně to za to stojí. Přečteno jedním dechem a jelikož mám k buddhismu hodně blízko, tak nejde říct nic jiného než... Aww s následným Wow

24.10.2019 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Naprosto úžasný. Knížka vtáhne do děje a skoro se bojíte přejít na další a vzdát se tak té atmosféry.

14.09.2019 5 z 5

Veselé pohádky z muzikantské zahrádky Veselé pohádky z muzikantské zahrádky Marie Kubátová

Jak já tuhle knížku jako malá milovala. Byla jedna z prvních, kterou jsem četla sama a rozhodně toho nelituji.

14.09.2019 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Co k tomu říct... Prostě BOMBA!

01.09.2019 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Díky Bohu, že jsem si tuhle knížku nekoupila.

Všichni v mém okolí o této knížce mluvili a mě tak napadlo, že si ji musím přečíst, že nebude zas tak špatná... No...

Během pěti dnů jsem ji vracela. To se prostě nedá číst... Ne nadarmo je to všeobecně uznávaná nejhorší YA kniha na světě.

01.09.2019 odpad!

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Tuhle knihu jsem četla asi půl roku zpátky a byla pro mě bomba.

Je krátká, rychle čte a zaujme. Místy jsem musela na nějaké odstavce a věty ukázat a pobídnout k nahlédnutí někoho dalšího, jestli to tak vážně autor napsal. Částmi humorná, i když jsem na konci skoro brečela. V některých chvílích mi z ní dokonce běhal mráz po zádech a a měla jsem sto chutí knihu zavřít a někam se schovat.

Knihu 100% doporučuji :)

05.08.2019