terrie.jel terrie.jel komentáře u knih

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Jak tady již někdo psal, tak autorka měla skvělý námět, ale bohužel nedokázala využít jeho potenciál. Za mě tato kniha už nikdy víc... Měla jsem o ní jiné očekávání a vůbec mě nebavila. Příběh absolutně o ničem, "zápletka" odhadnutelná a moc rychle ukončená. Hlavní postava a ani ti ostatní psychopati mi fakt nesedli.

28.03.2024 1 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Super kniha. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout, jak to bylo napínavé. Kapitoly byly krátké, takže to rychle utíkalo a knihu jsem přečetla skoro na jeden zátah. Hlavní hrdina byl takový profesor podivín, ale mně byl sympatický. Těším se na další díly.

25.02.2023 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Cilčin příběh mě popravdě velice zasáhl. Několikrát mi ukápla slza. Kniha se četla velmi dobře a děj rychle utíkal. Některé informace autorka od reality trošku pozměnila, což mi tedy nevadilo.

06.02.2023 5 z 5

Deník holky z lékárny Deník holky z lékárny Martina Lachnittová

Kniha se mi moc líbila. U jednotlivých příběhů jsem se opravdu moc pobavila a nasmála se. Určitě stojí za přečtení! :)

30.01.2023 5 z 5

Než vybledne den Než vybledne den Kristína Hušeková

Uf.. kniha nejen o kruté Alzheimerově chorobě, ale i o jinému zlu... Příběh paní Nory a její dcery byl pro mě velmi silný a zdrcující. O to více, když byl napsán na základě skutečnosti. Knihu rozhodně doporučuji k přečtení nejen starším, ale i mladším čtenářům.

28.03.2024 5 z 5