Terr00 Terr00 komentáře u knih

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Uf, už dlouho jsem nečetla tak emotivní knihu. Někde na první straně by mělo být varování, že kniha není pro slabší povahy, protože tento příběh vás zasáhne. Film jsem neviděla a ani jej prozatím vidět neplánuji.

28.03.2022 4 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

V tomto případě se mi líbilo snad úplně vše - nejvíc tedy prostředí :-) Rozhodně doporučuji!

28.03.2022 5 z 5

Králova mlha Králova mlha Aleš Diviš

Po delší době, jsem si řekla, že bych si mohla přečíst nějaké nové fantasy, ačkoliv se nepovažuji za skalního fanouška tohoto žánru. Asi takhle - kniha neurazí. Četla se mi dobře, i když některé pasáže jsou tam možná zbytečně navíc. Každopádně s dějem jsem problém neměla, s postavami také ne. Byla to taková oddechovka.

28.03.2022 4 z 5

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

I přes tolik kladných hodnocení, musím říct, že mě kniha zas tolik neoslovila. Někde jsem četla, že pro lepší dojem/názor/pochopení je třeba přečíst i zbylé knihy... No nevím, jestli se k tomu přemluvím.

28.03.2022 2 z 5

Z krve zrozená Z krve zrozená Nathan Long

Kniha mě moc potěšila. Jsem od mala fanynka Warhammeru, tudíž jsem se sama považovala za "cílovku". Stránky slupnete na posezení. Kniha se čte moc dobře a závěr byl pro mě osobně třešinkou na dortu.

28.03.2022 5 z 5